Beslan- (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Od šolarčka do šolarja



Sporočilo


Anonimen -> Beslan- (4.9.2004 13:48:18)

:((:((:((Vsi naj se danes poklonimo in v srcu spomnimo na otroke v Beslanu,ki so svoj prvi šolski dan tako tragično začeli,nekateri ne bodo nikoli več sedli v šolske klopi za njih je bil prvi in zadnji dan.Preživeli pa ne bodo imeli lepega spomina tako kot na tisoče naših ki so brezkrbno prišli v šolo in pravtako odšli,domov.Nekateri veseli da bo juti nov dan nekateri jezni ker jim kaj ni odgovarjalo v šoli.Dajmo danes poklonimo se malim nedolžnim žrtvam:((:((:((




ZARA -> Beslan- (4.9.2004 17:58:51)

oooooooo neva grozljivo da se takim malim detkom to dogaja...jst sm cist sokirana k berem...
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

sploh ne ves kaj bi rekel :( na taka svinjska dejanja se bl svinjskih ljudi.....

sm zalostna....
papa




Tom Sawyer -> Beslan- (5.9.2004 23:31:23)

moji 8-letnici sem včeraj povedala, kaj se je dogajalo v Beslanu. Bila je šokirana in spustila je solzico ali dve za ruskimi vrstniki...
"Mami, pa kaj hočejo ti nori teroristi?" me je vprašala.
Žal, vse bolj si mislim, da do zob oboroženi fanatiki, navadno podžgani z edino pravo (islamsko) vero še sami ne vedo, zakaj ubijajo in ustrahujejo....

Kaj so dosegli v Beslanu? Uničili so mnogo človeških življenj - in seveda opozorili nase kot na črva, ki se vedno bolj zajeda v bit naše družbe....

To niso teroristi, to so strahopetci. Le največji izmečki so sposobni uničevati nedolžna življenja najmlajših!

Koliko s(m)o pred njimi varni mi in naši najdražji? Nismo, kajne?

Lp,







Anonimen -> Beslan- (6.9.2004 8:42:06)

Ti izmečki kot praviš ti,ker za njih ni prave definicije,ne spoštujejo niti svojega življenja,vsi so boli namreč ovešeni z pasovi polnimi razstreliva,zato ne more človeštvo pričakovat da bi se ustavili pred tako nedolžnimi živimi bitji kot so otroci.Vmeni je nemočen bes,ki aste z dneva vdan,ko gledam poročila.Sovraštvo pa ne samo pri meni do te rase se veča.sama sebi sem prepovedala še gledati poročila ker se vsakokrat zjočem.nekoč sem brala Nostradamusa,ki je napovedal,da bo svet uničen ko bo čezenj šla rumena rasa,vsi so si razlagali da je mislil na Kitajce jaz pa mislim da se je pomotil v rasi.Stem dejanjem je strah v svetu zasejan dokazali so da jih nič na ustavi.In kakor sem razumela je to za nih šele začetek hudega jaz upam da NE.Še pa še bi se dalo razpisat pa bilo predolgo.L.P.




Donja -> Beslan- (6.9.2004 9:10:19)

Nostradamus je res tako napovedal. Vse se bo začelo najprej na Balkanu, potem bo pa z vzhoda prišlo. Busha smo skoz kritizirali, zdaj pa začenjam razmišlaj, da ima le prav. Tem ljudem res nič ni važno in sveto. Da se na otroke spravijo.... Nimam besed.




Anonimen -> Beslan- (10.9.2004 11:49:45)

Vso to jezo usmerite na Putina, ker vse to nima nič z mednarodnim terorizmom. Je že res, da lahko samo fanatiki kaj takega naredijo, ampak izgleda, da to so.




pika8 -> Beslan- (30.9.2004 21:38:19)

:((:((:((:((:((Nastradajo vedno nedolžni,pri vseh teh političnih spletkah.:((:((:((:rozica:




Stran: [1]