Še eno vprašanje glede rolke za na voziček (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Maxica -> Še eno vprašanje glede rolke za na voziček (28.12.2006 11:02:41)

Mi jo sedaj že redno uporabljamo, vendar se pa pojavi problem, ko hočemo voziček spraviti v avto. Rolkico že damo stran, ampak - a je treba vsakič tudi tiste nastavke dati stran? Bom morala vsakič še vijače vzeti s sabo in to dajati gor in dol?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Al je kakšna druga fora, ker mi vozička ne moremo sestaviti, če je ta reč gor.
Pa še to - kako se pa priveže rolko pokonci, če je ne rabiš?




andrejaz -> RE: Še eno vprašanje glede rolke za na voziček (28.12.2006 21:46:56)

mi pa ne rabimo nič odstranjevati rolke, da damo voziček v avto - samo zasukamo rolko navzgor in je stvar odpravljena.
a imaš ti mogoče voziček. ki se zlaga kot marela in moraš zaradi tega odstranjevati rolko?

če rolke ne rabiš - zraven ko kupiš rolko dobiš tudi eno špagico. to špago na enem koncu oviješ okoli ročaja vozička, z drugim koncem kjer je plastika pa pripneš - zahaklaš rolko




Maxica -> RE: Še eno vprašanje glede rolke za na voziček (29.12.2006 9:32:38)

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaz


a imaš ti mogoče voziček. ki se zlaga kot marela in moraš zaradi tega odstranjevati rolko?



Ja, imamo PP Pliko P3.




andrejaz -> RE: Še eno vprašanje glede rolke za na voziček (30.12.2006 22:50:36)

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Ja, imamo PP Pliko P3.


potem ti pa žal ne morem pomagati, ker imam jaz drugačen način zlaganja vozička - imamo quinny-ja




Lu -> RE: Še eno vprašanje glede rolke za na voziček (10.1.2007 21:42:55)

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaz


a imaš ti mogoče voziček. ki se zlaga kot marela in moraš zaradi tega odstranjevati rolko?



Ja, imamo PP Pliko P3.


Maxica mi imamo pa PP Pramette. Voziček se isto zloži v marelo in komot sestavim voziček z nastavki vred. Jih nič dol ne dajem. Samo rolko. Kako visoko pa imaš te nastavke?




Stran: [1]