Stolček za sanke (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


AR -> Stolček za sanke (5.1.2007 12:27:14)

Nujno iščem stolček za plastične sanke. Mi lahko katera pomaaga, če jih je slučajno v kateri trgovini videla?

Šli se bi sankati, a je ta mala premala, da bi se že sama držala in mora nekdo vedno sedeti zraven nje na sankah. Tistemu, ki vleče pa ni glih fajn.

Prosim pogajate mi najdi stolček.


LP,

AR




doroteja23 -> RE: Stolček za sanke (5.1.2007 13:03:42)

Jaz pa iščem za lesene sanke!




honey -> RE: Stolček za sanke (5.1.2007 14:13:10)

Za lesene sanke ga ima sigurno vsak Ribnčan, ki prodaja suho robo, za plastične pa nimam pojma, kje bi se ga dobilo. Po moje tam, kjer plastične sanke prodajajo.




Bonnie_RR -> RE: Stolček za sanke (5.1.2007 21:05:55)

Ja, lesene se dobijo na štantih s suho robo, pa še naslon lahko dokupiš zraven. Nik jih je dobil za dedka Mraza zdaj pa čakamo, da jih sprobamo. Se bomo pa verjetno morali mi premaknit, ker zgleda snega še nekaj časa ne bo do nas...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Naslon za plastične sanke sem pa v decembru videla v celjskem Citycentru v Baumaxu.

Lp




eya -> RE: Stolček za sanke (5.1.2007 21:31:59)

AR, tudi jaz ti žal ne morem dosti pomagati, sem ravno danes ogledovala v eni trgovini, kjer so imeli veliko sank, pa tudi naslone, ampak samo lesene. Pokliči v kakšno večjo športno trgovino, če imajo ta naslon, še najbolje kar tja, kjer ste kupili sanke.

Pa še eno vprašanje-koliko stanejo lesene sanke pri Ribničarjih?




Bonnie_RR -> RE: Stolček za sanke (6.1.2007 0:06:14)

Mislim, da 6000 SIT, naslon pa še 1500 ali 2500 SIT. Nekaj takega... 




Stran: [1]