ŠOLSKA PREHRANA (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Od šolarčka do šolarja



Sporočilo


Anonimen -> ŠOLSKA PREHRANA (10.9.2004 9:13:18)

Kako pa je v vaših šolah poskrbljeno za prehrano Ste zasldile v javnih občilih kako se kregajo okoli mleka?:sloncek::sloncek::sloncek:




Anonimen -> ŠOLSKA PREHRANA (13.9.2004 0:13:03)

Sicer ne vem, kako je na naši šoli zdaj, vendar vem, da so še lani otroci dobivali polnomastno alpsko mleko v tetrapaku in da so ga imeli blazno radi. Včasih se res sprašujem, čemu komplicirati? :zmeden:




Urša -> ŠOLSKA PREHRANA (13.9.2004 9:50:14)

Pri nas je veliko sadja in zelenjave, česar pa mnogi otroci žal ne marajo. :(( Imamo pa tud možnost se naročit na "varovalno prehrano", tista je pa sploh zdrava, samo kaj, ko je dražja in se potem večina staršev zanjo ne odloči-kar je razumljivo. Mleko imamo v tetrapaku, polnomastno in otroci ga obožujejo, v večini! :bravo: Za tisto afero o mleku pa še nisem slišala. :ups:




Anonimen -> ŠOLSKA PREHRANA (13.9.2004 19:48:45)

Lahko pogledaš jedilinik naše OŠ:
http://www2.arnes.si/~osljvv1s/

Samo so letos full izboljšali. Pa zmeraj smo imel mleko 3,2 oz. 3,5!




Anonimen -> ŠOLSKA PREHRANA (13.9.2004 21:07:33)

Ribica ja vi ste pa moderni imate prehrano na šoli!!Moja Nika pa se mora sama znajti in to celo na gostinski šoli...Pa je užitno???




Anonimen -> ŠOLSKA PREHRANA (13.9.2004 21:39:06)

neva, to je OŠ! na gim. pa nimamo kosila, samo malico!




Anonimen -> ŠOLSKA PREHRANA (14.9.2004 8:52:31)

:ups:Pardon narobe razumela,no ja ampak na NIkini šoli še malice nimajo to sem hotela povedat,kosilo ma pa doma,dijetno:)-:)-;)




Anonimen -> ŠOLSKA PREHRANA (14.9.2004 16:04:03)

Aha. Mi imamo pa full dobro malco. In boljšo v primeru z OŠ. Tam smo dobili kos kruha s čim gor, tukaj pa orng sendvič:)-
Jaz nisme imela malice v OŠ. Kosilo pa:)
lp,:fis:




Annny -> ŠOLSKA PREHRANA (23.9.2004 19:32:41)

Ko sem hodila v gimnazijo, smo imeli samo kantino, v kateri je en malo večji sendvič stal cca. 450 sit (pa pizza in take nezdrave zadeve). Za ta denar v LJ študent lahko kupi bon za super kosilo!




pika8 -> ŠOLSKA PREHRANA (30.9.2004 21:31:51)

:sloncek:Moj sin pravi ,da so kosilj na šoli zelo dobra.Pa tudi sadja in soka imajo na razpolago ,po njihovi želji.:bravo::bravo:




Stran: [1]