REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


KATY&TIMMY -> REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM (11.9.2004 17:23:24)

Ciao,ciao!bogi moj Timi,po enem tednu je izbila reakcija na cepljenje proti ošpicam.vročina,rdeče obrobljene očke in rdeče pikice po celem telesu,a pa še siten in brez moči je!!:((:((:((še dobro da me je njegova zdravnica opozorila da bo v 2 tednih verjetno prišlo do reakcije,da ni nujno,a pri nas na žalost je prišlo do tega!:((:(:((:(:((:(:((:(če ne bi jaz zagnala paniko.:hudicek:zdaj čakamo da gre vse mimo in upam da bo res trajalo samo 2-3 dni kot pravijo:zmeden::zmeden::(:(.

lp,Katja&Timi:morje::morje:




urši77 -> REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM (11.9.2004 20:27:01)

Ja, božec mali! A naj ti bo v tolažbo, da otroci vročino dobro prenašajo in da bo v max 3 dneh izpuhtelo!:ups:




ZARA -> REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM (11.9.2004 20:43:33)

...bogi mucek mali...bo kmal bolje...
drzimo pestke za :modri::duda: Timija, papa




Tina15 -> REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM (13.9.2004 7:16:59)

Bogi otroček,upam da bo kmalu ok.
Mi smo imeli to cepljenje prejšnji torek,tako da tudi čakamo na reakcijo.Men je pediatrinja rekla,da je skor 100% da bo reakcija!!!Me je kar groza.:(




janja -> REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM (13.9.2004 11:28:01)

Čau, tudi mi smo imeli reakcijo prejšnji teden. Ni še čisto v redu, ampak v četrtek je moj mali Andražek dobil rahlo vročino. Potem pa mu je v petek teklo iz nosa in oči. Popapal je malo grenivk, pa je danes že veliko bolje (nosek je še zabasan). Vse hudo mine.

pozdravček od Janje in Andraža




KATY&TIMMY -> REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM (13.9.2004 14:18:28)

ciao!je že mimo:bravo::bravo:je pa bilo hudo,visoka vročina driska in hudi hudi krči v trebuščku:(:((:(se je tako zvijal od bolečine:(:(
danes pa je spet moj Timi vesel in nasmejan in vražiček seveda:hudicek::)-malo je še zdelan od vsega,ampak ta hudo je mimo9nebesa:bravo::bravo::)-:)-

lp KATJA&TIMI:morje::sloncek::morje::sloncek:




Ezi -> REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM (13.9.2004 14:22:46)

No, fino :bravo::bravo:

Pa si mu s čim pomagala?

Lp, Ezi:racka:




Anonimen -> REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM (13.9.2004 14:47:58)

:)-Odgovarja babi:proti vročini nič,ker se mu ni povspela visoko čez 38.Masaža trebuščka z WELEDA kapljicami,kuminov čaj,veliko tekočine,jedel ni,na srečo je dojen to je sprejel.Dijeta proto driski in veliko,veliko crkljanja.:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:




Ezi -> REAKCIJA NA CEPLJENJE PROTI OŠPICAM (13.9.2004 18:35:15)

Neva, hvala za odgovor.
Samo da je pomagalo :rozica:

Lp, Ezi:racka:




Stran: [1]