Na pomoč, čuka imamo!!! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Na pomoč, čuka imamo!!! (20.9.2004 2:34:33)

Verjetno bo vsem jasno, če boste pogledale na uro nastanka tega pisma, v čem je problem. Moj dvomesečnik noče zaspati. Zdaj se je zbudil, se najedel, zaspati pa noče in noče in noče. Če ugasnem luč, začne jokat in se razburi, kar še samo dodatno poslabša situacijo. Kako ve umirite svoje dojenčke? Naj povem, da mali vedno zaspi med hranjenjem, kljub temu, da ga poskušam obdržati budnega. To sem začela zvečer po kopanju sicer izkoriščat, ampak se mi zdi, da se mi že maščuje ponoči...




polona -> Na pomoč, čuka imamo!!! (20.9.2004 7:21:50)

Zakaj imaš pa luč prižgano? Jaz sem ga, ko je zajokal, vedno vzela iz posteljice v temi, ga podojila in dala nazaj.




Jančika_ -> Na pomoč, čuka imamo!!! (20.9.2004 7:59:45)

Pri nas tudi nikoli ne gori luč. Imamo srečo, da je v sobi vseeno kar svetlo, ker je zunaj luč pred blokom, mi pa imamo žaluzije, ne rolet. Tako da nimam problemov z dojenjem ponoči - mali takoj zaspi nazaj. Če bo pa to trajalo, pa ne vem.....




willma -> Na pomoč, čuka imamo!!! (20.9.2004 12:47:17)

Skutica, pri nas je bilo enako, verjetno imajo otroci pač takšna obdobja. Enkrat spijo kot polhi, drugič pa čisto "nič".
Jaz mojega kar pustim zaspati na dojki, (to, da otroci zaspijo med sesanjem je naravni refleks):duda:, ko zaspi pa mu vzamem dojko iz ustec in ga položim v zibeljko.
Nasvet: glavo gor, stisnit zobe in preživet!
:)-

lp
:angel:Kolenci:hudicek:




Anonimen -> Na pomoč, čuka imamo!!! (20.9.2004 13:13:26)

Upam, da bo res tako, kot si rekla Wilma! Glede luči: imamo enosobno stanovanje, otrok pa spi v zibelki, do katere moram priti... pa se bojim, da bi mu v temi, ko bi ga nesla v svojo posteljo, kaj naredila (kam butnila). Da bi pa zibelko premaknila bližje k postelji pa zaradi butastega arhitektovega načrta to ni možno! Torej je luč nujna!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (20.9.2004 19:22:32)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Pupica -> Na pomoč, čuka imamo!!! (20.9.2004 19:29:45)

Ojoj!
Kot bi sebe poslušala.Ceu dan spi, ponoč pa je po 1 uro, zaspi, dam v posteljico, ugasnem luč, jokec stokec, ponovi vajo...pocrklat na dojko, zaspi, v postlo, ugasnem luč, jokec....
Probala sem z pržgano lučko, uspe v 50%.Če začne trmarit pa tut lučka ne zadošča.
Tolažm se da bo minil.

LP od zombija Pupice




Anonimen -> Na pomoč, čuka imamo!!! (20.9.2004 21:53:23)

David noče dude. Probala sem, mazala sem jo z vetrovnimi kapljicami in daktarinom, pa je noče. Ko sem mu jo držala v ustih, da je ni pljunil ven, pa je hotel bruhati - vse se mu je dvignilo, pa še solzne očke je pri tem dobil. Tudi babica mu jo je poskusila dajati, pa je pri njej isto delal.




Stran: [1]