Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu.... (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


danaja1 -> Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu.... (20.9.2004 9:12:20)

Zdravo punce!
Meni se moja želja, da sem noseča zopet ni uresničila....
Že 11 mesecev se mučiva pa zopet nič!!!! Mogla bi :hudicek: dobit šele 22 ali 23, pa sem jo dobila že v soboto 18!! Misnla sem da bom u nezavest padla, sem pa padla v totalno depresijo. Ne vem več kaj je narobe!!!! Hvala bogu, da imam tako dobrega moža, ampak jaz si sploh ne morem predstavljat da nimava svojga bejbija :((:((:((
Upam, da vse ki jo čakate ne boste dočakale tako kot jaz ampak :modri::modri:!
Srečno vsem!!!




biba77 -> Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu.... (20.9.2004 9:19:18)

Danaja1,

ne obupat!!!! Saj bo hitro mimo, pol pa kar v nove boje :sloncek: :sloncek: :sloncek:! Nisi sama!!

:miska:




danaja1 -> Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu.... (20.9.2004 9:25:51)

HVALA BIBA!!!
VIDIM DA SI MOJ LETNIK, JAZ SEM RAVNO V SERDO NAPOLNILA 27-LET IN SEM MISLILA DA BOM DOBILA PIKICO ZA ROJSTNI DAN. NE VEM ZAKAJ NAM TO NI DODELJENO TAKOJ KO SMO ZA OTROKA PRIPRAVLJENI IN KO SI GA TAKO ŽELIMO!!!!!!
TI IMAŠ TUDI ŽE NEKAJ STAŽA ČE SE NE MOTIM!
CMOK




biba77 -> Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu.... (20.9.2004 10:21:24)

Ja, isti letnik sva.
Jaz sem imela rojstni dan 21.7. in sem seveda tudi gledala, ce bo :modri: za darilo, sama sem namrec takrat imela izostalo M in smo bili ze skoraj sigurni, da bo. No, in mojo M sem dobila v nedeljo (vceraj; prejsnja pa je bila 3.7. - lahko si predstavljes, katere vse "nosecniske znake" sem imela v tem casu).
Saj nam bo vsem uspelo. Jaz grem jutri z prvo napotnico v laboratorij. Za tem imam se 4 napotnice in se dragi eno in kontrolo 29.10., pol pa bomo vidli, kak naprej. No, mogoce pa nama do takrat ze uspe?! Moj staz pa je 18 mes. Hmmmm....
Samo pozitivno razmisljat, :sloncek: in naprej gledat!!!
:miska:




mela -> Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu.... (20.9.2004 11:55:48)

danaja pa tko smo se ze veselile pri meni je ze prejsnji tedn v vodo padlo pa sm misnla da bo pa pr teb 9nebesa!no žal mi je.....




enci -> Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu.... (20.9.2004 12:48:35)

Ojla punce,
sicer nisem isti letnik, no 1 leto manj ..sej ni tako hudo ;). Poskusava ze 1 leto... pa nic!!
Tudi jaz sem imela rojstni dan prejsnji teden ... :((
Ze za mozev rojstni dan sem bila razocarana, za mojega pa tudi. En dan po tem je prisla :hudicek:
Kaj cmo.
Pogumno punce novim bojem naproti!!!
Danaja1 a si na debati o Klimofenu meni rekla, naj ti porocam o postopku (HSG - mislim), ker nisi nic napisala. Jutri grem, pa konec tedna kaj porocam!!

lp
enci :metulj:




danaja1 -> Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu.... (20.9.2004 14:39:51)

ENCI!!!!!
JA BI TE PROSILA DA MI SPOROČIŠ KAKO JE BILO NA PREGLEDU!
lp




Anitka -> Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu.... (20.9.2004 18:19:45)

DANAJA1 glavo gor, še prej se izjoči, nato pa brcni to spako v ta zadnjo in gremo v nov boj:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: Držim pesti :miska::miska::miska: da bo 12. mesec obrodil sadove :modri::duda::roza:

Anitka:metulj:




Pia73 -> Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu.... (20.9.2004 20:44:00)

Sej bo, sej bo,... V to moramo verjeti, kaj nam pa preostane!!! Držim pesti!!! :miska::miska::miska:

LP Pia73




Drejči -> Kriza!!!! zopet je ta grdoba tu.... (20.9.2004 21:09:32)

...drage punce (vse tiste, ki se brez upeha:( trudite) želim Vam, da čimprej uspe:duda:..pa da se ta:hudicek: za kar nekaj časa poslovi,...
pridno delat:sloncek::sloncek::sloncek:, mogoče malo bolj sproščeno, pa bo ratalo;),..stiskam pesti:love:

lep večer še naprej
:zajcek:




Stran: [1]