Tečaj za moške (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Očkov forum



Sporočilo


Anonimen -> Tečaj za moške (10.2.2007 19:00:10)

TEČAJ ZA MOŠKE
 

Tečaj se bo izvajal le v primeru zadostnega števila udeležencev.
Popust se prizna vsem, ki se bojo odločili za vsa predavanja.

Pedagoški cilj tečaja je; informacijski tečaj, ki bo usposobil moškim tisti del možganov, za katerega sploh ne vejo, da obstaja.


Modul 1: obvezni tečaj


1.        Naučiti se živeti brez mame.                                                     (2000 ur)
2.        Moja ženska NI moja mama.                                                  
(350 ur)
3.        razumeti, da je nogomet samo šport.         (500 ur)
Modul 2: življenje v dvoje
 

1.        Imeti otroke brez ljubosumnosti.                                             (50 ur)
2.        Nehati govoriti bedarije, kadar ima moja žena obiske.             (500 ur)
3.        Premagati sindrom daljinca.                                                     (550 ur )
1.       Ne uriniram mimo školjke.                                                       (100 ur + praktični del)
2.       Razumeti, da čevlji ne morejo sami v omarico za čevlje.           (800 ur )
3.       Kako priti do koša za perilo, ne da bi se izgubil.                       (500 ur)
4.       Kako preživeti lažji prehlad brez dramatiziranja.                       (100 ur)
Modul 3: prosti čas
 
5.       Zlikati srajco v manj kot dveh urah.                                         (praktični del)
6.       Prebavljati brez riganja, medtem ko ona pere krožnike.           (praktični del)
Modul 4 : tečaj kuhinje
 
7.       stopnja (začetniki): gospodinjski aparati.                                (prikaz z diapozitivi)
ON....vklop
OFF....izklop        
2.       stopnja (napredni): moja prva Maggi juha, brez da zažgem lonec.       (praktični del)
POGLOBLJENE TEME
Glede na kompleksnost in težavnost tem, se lahko vpiše največ osem ( kandidatov.

TEMA 1:
likalnik; od pralnega stroja do omare...ta misteriozni proces (vodeni ogledi)
TEMA 2: nevarnost pri polnjenju posodice za led (demonstracija in diapozitivi)
TEMA 3: ti in elektrika: ekonomske prednosti pri klicanju mojstra za popravila
TEMA 4: zadnja znanstvena odkritja: kuhanje in odnašanje smeti NE povzroča impotence
TEMA 5: čeprav si poročen z njo, ji lahko še vedno kupiš rože (pogovor s psihiatrom)
TEMA 6: rolica toaletnega papirja: Ali raste papir v škatli za toaletni papir?
TEMA 7: kako spustiti pokrov školjke- korak za korakom (video konferenca s Harvarda)
TEMA 8: detergenti: doziranje, uporaba (praktični del se izvaja zunaj)
TEMA 9: osnovna razlika med košem za umazano perilo in tlemi (laboratorijski preizkus)
TEMA 10: moški kot sopotnik- ali je genetsko možno da ne opozarja, ko ona parkira?
TEMA 11: nadpovprečna komunikacija: mentalne vaje za razumevanje, da je nekaj v predalu, ne da bi vprašal...."v katerem predalu in v kateri omari
je predal"

TEMA 12: Ali skodelica kave lahko leti sama do lijaka? (praktični del vodi David Copperfield)
 




Primoza -> RE: Tečaj za moške (10.2.2007 19:31:52)

Domnevam da učijo na tečaju le učiteljice (se pravi ženskega spola) in da pri preverjanju znanja ni prišepetovanja. Hudo, po mojem ne bo prav dosti prijav.




Anonimen -> RE: Tečaj za moške (10.2.2007 20:02:28)

A bi morala dati na partnerske odnose, a ne? Tam bi po moje kar ženske svoje moške prijavile, saj velikokrat jamrajo prav zaradi teh stvari, ki si jih mogoče moški lahko vendarle nauči. Znanost gre dalje in mi z njo. Človek nikoli ne ve.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




daddy -> RE: Tečaj za moške (11.2.2007 10:54:33)

  Že videno in je dobra fora ( tudi varianta, ki obstaja za ženske ) .....  še en ( resen ) aspekt tegale: moški, ki bi tole rabil ( ja, pa jih ni tako malo ), je v resnici bolj ali manj "postranska škoda" neprimerne vzgoje ( v "dobrih starih časih" bi takemu z eno besedo rekli "razvajeni mamin sine" ).




Stran: [1]