S katero zelenjavo naj začnem? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Una -> S katero zelenjavo naj začnem? (22.9.2004 16:12:09)

Midva se še vedno dojiva, ker imam mleka dovolj. 3 dni sem si ga pumpala ven in je tudi pediatrinja ugotovila, da ga je čisto dovolj za našega malega :duda:, on pač veliko poliva. Sva pa poskusila malo kašice in je tako odpiral usta in hotel še, da sem mogla prav pohiteti, da sem na žlico že spet dala kašico. Probala sva korenček & jabolko in pa hruško in to ima tako rad:love::love:, da je mama zeloooo zadovoljna.
Ne morem pa ga hranit samo s kašicami in s sadjem. Torej, povejte mi, s katero zelenjavo naj začnem? Brokoli, cvetača... Še kaj? Sploh mi ne pade na pamet.

Pa še neki: zdj ima obdobje, ko se uči delat bbbbb. In pri tem gre pač jasno slina ven. In mu dam žlico, polno dobre kašice v usta, in on pač naredi malo dežka (bbbb)... po mamici... polno dobre kašice... Hiša polna smeha:)-:)-:)-:)-

LP in dober tek
Una:sloncek: in lumpek, ki dela dežek:angel:




malika -> S katero zelenjavo naj začnem? (22.9.2004 16:44:11)

4-6 mes korenček,kolerabica,bučke,špinača blitva
9-6m krompir,stročnice,brokoli
9-10 grah repa paradižnik

Kupi si revijo Paparica. V njej je vse lepo opisano pa še nekaj receptov je notri

Lp




Teni_ -> S katero zelenjavo naj začnem? (22.9.2004 17:06:18)

Mi smo začeli s korenčkom in grahom, potem pa še s cvetačo. Kasneje tudi s špinačo, zdaj pa že tako ali tako je vse.

LP,
Mojca:rozica:




MINEJA -> S katero zelenjavo naj začnem? (22.9.2004 20:36:45)

Predlagam knjigo Zdrava kuhinja za dojenčke in malčke.V njej je veliko receptov glede na starost ter možnosti kombiniranja...

Pa veselo kuhanje :sloncek::sloncek::sloncek:




Stran: [1]