Mizarstvo Erjavec LJ (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


Kanny -> Mizarstvo Erjavec LJ (21.2.2007 12:13:57)

Živjo,

Zagledala sem se v njihovo kuhinjo, sedaj pa me zanima ali pozna kdo omenjeno mizarstvo?

Imate kakšne izkušnje z njimi pozitivne -negativne. So dragi v primerjavi z drugimi..itd.

Hvala za pomoč




Pilar -> RE: Mizarstvo Erjavec LJ (21.2.2007 13:04:00)

Jaz sem nedolgo nazaj isto spraševala, pa nisem dobila niti enega odgovora[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Anonimen -> RE: Mizarstvo Erjavec LJ (21.2.2007 13:05:07)

Samo to vem,da je zelo drag.




Strawberrie Cherrie -> RE: Mizarstvo Erjavec LJ (21.2.2007 14:50:55)

Moj ''šef'' (ki ima seveda ogromno pod palcem) ima njihovo kuhinjo - začetna cena 2mio; ko mu jo je prišel delat v hišo, pulti niso OK štimali, nekje je prišel 2cm prekratek, hladilnik ni šel v prostor za hladilnik, pa čeprav so predhodno povedali mere - je rekel, da jo lahko kar ven vtrga, če hoče, da on tega ne bo plačal -> pa sta se zedinila za 350 biviših tisočakov[sm=jezicek.gif] Ampak kuhinja je še vseeno v [sm=smiley35.gif] [sm=smiley36.gif]




Alessia -> RE: Mizarstvo Erjavec LJ (21.2.2007 19:13:35)

Pri nas imamo kuhijo v stilu Erjavca, delal nam jo je pa loklalni mizar. In kaj zdaj to pomeni? Z interneta sem snela njihove slike, svojo kuhinjo sem si zamislila v tem stilu (veliko ovalnih oblik, lučke v simsih...). Uglavnem ispadla je nič slabše kot Erjavčava. A vam povem še ceno?  Saj ne boste verjele 60tisočakov/ meter kuhinje, se pravi 600 tisoč za 10 metro kuhne.




k1 -> RE: Mizarstvo Erjavec LJ (22.2.2007 14:34:49)

mi smo imeli eno pri njih nagledano, ampak ko smo dobili ceno, nam naenkrat (čudno) ni bila več všeč - cena za meter kuhinje povprečno 300 jurjev sit (imamo pa 8m dolžine). potem smo vzeli gorenjevo mino in smo ful zadovoljni.




tisa80 -> RE: Mizarstvo Erjavec LJ (27.9.2007 12:37:10)

Veste kako je s tem.Tukaj je zelo odvisno kaj hočeš.Če imaš veliko pod palcem si lahko veliko privoščiš.Erjavec ima že dolgoletno tradicijo in se lahko špoga pri cenah.Ve,da ima vpeljano ime in da lahko navije cene.Moj oče ima doma mizarsko delavnico,kjer delamo notranjo opremo po naručilu.Nedolgo tega je prišla k nam neka gospa,ki je hotela imeti kuhinjo na sistem Erjavca in moram povedati,da ko je bila končana je bila fenomenalna.Če katero kaj zanima mi lahko tudi piše in ji bomo z veseljem pomagali.No sedaj sem pa še malo reklame naredila:-).Rada pomagam pri idejah,saj vem da je kriza ko opremljaš stanovanje,saj ga delaš za celo življenje in hočeš to da se človek dobro počuti.Tudi za manj denarja lahko lepo opremiš.




Annny -> RE: Mizarstvo Erjavec LJ (29.9.2007 17:28:06)

Meni te kuhinje na njihovi spetni strani niso všeč..kot bi bile nekje iz 80.let..za ta denar lahko kupiš kakšno precej dobro znamko kuhinje.




passi -> RE: Mizarstvo Erjavec LJ (18.10.2011 17:56:31)

Živjo vsem. Da ponovno odpremo to temo, me zanima, kakšno je kaj stanje z mizarskimi izdelki, ki ste jih naročalli toliko let nazaj. To je tudi razlog, da se ta tema ponovno odpira, saj me zanimajo vaše izkušnje po preteku toliko let. Pri nas doma namreč gledamo, pri katerem mizarstvu naj se odločimo za naročilo kuhinje. Nekako nam je priraslo Špac mizarstvo (link na mizarstvu, da si ogledate njihovo stran in reference). Imate kakšne izkušnje z njihovimi storitvami?




Stran: [1]