podaljšanje porodniške (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček >> Razvoj otroka, razvojna ambulanta



Sporočilo


simanej -> podaljšanje porodniške (21.2.2007 23:17:18)

Kdaj ste prosile za podaljšanje porodniške, in za koliko časa ste dobile odgovor?




sazi -> RE: podaljšanje porodniške (22.2.2007 9:21:16)

Slabe 3 tedne po oddaji so me poklicali. Dobila sem podaljšano za 3 mesece (kolikor vem vedno podaljšajo za toliko). Še skoraj 3 tedne pozneje sem prejela še odločbo.
Aja, zaradi okoliščin sem papirje oddala na zadnji dan porodniške - so bili kar hudi, ampak se je vse uredilo. Prej situacija ni izgledala tako slaba in tudi izvidov nisem imela nobenih takih, ki bi upravičevali podaljšanje. Potem sem bila s sinom na pregledu pri pediatrinji in ponovno v razvojni (pred tem samo 1x) in sta obe dr. ugotovili, da bi bilo res dobro, če bi mi podaljšali in sem oddala papirje in dobila podaljšano (sestri so pa zavrnili - je imela edini izvid tak, kot je bil moj prvi - delna mišična hipotonija z zaostankom v gibalnem razvoji brez napotitve na fizioterapijo). No, midva zdaj, po tem 2. pregledu hodiva tudi na fizioterapijo in telovadiva doma (čeprav sva že prej, saj sem si sama poiskala fizioterapevtko, če me že niso naročili) in je že viden napredek.




ms15 -> RE: podaljšanje porodniške (1.3.2007 9:38:16)

Zaprosila pri 8m, dobila čez 2 tedna odobreno, odločbo še čakam. (mora še delodajalec potrdit).
lp




mojsoncek -> RE: podaljšanje porodniške (1.3.2007 10:37:17)

Vlogo oddala vceraj, mesec in pol pred iztekom porodniske. Odgovor naj bi dobila v dveh do treh tednih. Podaljsa pa se za 3 mesece.

Razlog hipotonija z ekstenzijskim vzorcem. Hodiva pa tudi na NFTH.

LP




simanej -> RE: podaljšanje porodniške (1.3.2007 10:51:28)

ms15 prosim če mi poveš , pod kakšno diagnozo ste prosili ali hodita na nfth.Hvala za odgovore.




Stran: [1]