Kje kupovati pohištvo in ostale dodatke (posoda, servisi, ipd.)? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


skokica01 -> Kje kupovati pohištvo in ostale dodatke (posoda, servisi, ipd.)? (24.2.2007 10:51:51)

Pa da to ni ravno lesnina, rutar, privat mizarji?
Ali ima katera izkušnje s kupovanjem takih reči preko interneta? Ali katera pozna kakšno dobro trgovino v Italiji (mogoče Udine?) in ali imajo internetno stran kjer se da pogledat kaj ponujajo?




rija -> RE: Kje kupovati pohištvo in ostale dodatke (posoda, servisi, ipd.)? (24.2.2007 10:53:54)

dodatki: dota, ikea, fusion, interio.....pa še en kup trgovin...

v italiji pa jaz rada kupujem dodatke v eni veleprodaji v Bologni. Fenomenalne stvari po dokaj normalnih cenah......




Anonimen -> RE: Kje kupovati pohištvo in ostale dodatke (posoda, servisi, ipd.)? (24.2.2007 10:54:25)

Kaj pa Ikea?

http://www.ikea.com/




Anonimen -> RE: Kje kupovati pohištvo in ostale dodatke (posoda, servisi, ipd.)? (24.2.2007 10:56:14)

Mislim da takšne velike stvari moraš videti v živo,da preveriš kakovost.Sama si ne bi upala takih stvari kupovati preko neta,sploh pa pohištvo,saj slika pokaže drugače kot je v resnici.
Meni osebno je užitek take stvari za hišo in gospodinjstvo iskati po trgovinah.




Strawberrie Cherrie -> RE: Kje kupovati pohištvo in ostale dodatke (posoda, servisi, ipd.)? (24.2.2007 16:51:51)

Jaz sem kar nekaj prtov, prtičkov, serviet, povštrov za novo opremljeno stanovanje kupila v Doti.
Nekaj stvari tudi v eni trgovini (ko se pri mili volji ne morem spomnit kak se ji reče), nahaja se pa v sgju pred rotenturnom.
Ogromni stvari sem že kupila v Ikei -> ampak imam še vse ''pospravljeno'', da bo potem res tipi topi (razne škatle - ja, freak na škatle[sm=smiley36.gif], kuhalnice[sm=jezicek.gif] itd itd)
Brisače kupujem v svilanitovi prodajalni.
Fissler posodo sem kupila na razprodaji v Blažej centru (res, ful smešno poceni - iz 45tisoč za 4komade, na 100€), potem ponev fisslerjevo v Kiki...
Pač...
hodim, vidim, kupim (veni vidi vici - samo malo drugace[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]=)




Anonimen -> RE: Kje kupovati pohištvo in ostale dodatke (posoda, servisi, ipd.)? (24.2.2007 18:17:09)

tukaj

poleg pohištva imajo tudi čudovite dodatke po novem.




Stran: [1]