Trdi bonboni (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Prehrana otrok



Sporočilo


Anonimen -> Trdi bonboni (26.2.2007 20:25:20)

Naši 3,5- letnici še vedno dajem žele bonbone. Pa me zanima kdaj ste začele s trdimi bonboni?
Včasih jo moram pocrtljati z bonbončkom...kaj čem




noe -> RE: Trdi bonboni (26.2.2007 20:28:58)

Jaz mu že sedaj dovolim,da vzame trdega, ko je star 2,5 let, sam sem pa vseskozi zraven dokler ga ne poje, lp




lelaval -> RE: Trdi bonboni (27.2.2007 7:00:44)

Sinu se je pi nekje 3. letih zataknil in do 7. let nisva upala dajat tdih bombonov. Potem pa sva bila zraven, pa še zgrist sta jih morala.
Raje kupim kakšno čokoladico




romy -> RE: Trdi bonboni (27.2.2007 12:32:48)

IZVIRNO SPOROČILO: noe

Jaz mu že sedaj dovolim,da vzame trdega, ko je star 2,5 let, sam sem pa vseskozi zraven dokler ga ne poje, lp


Si pa dost upaš?
Moj sin je star tudi 2,5 let pa ne ve kaj je to trd bonbon in tud NOČEM da ve kaj je to.Sem bila zraven ko se je 5 let staremu fantku zataknil v grlu; ni hotu it ne naprej ne nazaj....šlo je za sekunde....poklicali smo rešilca in ga rešili....hvalabogu! Sem se takrat mal zamisla in moj otrok trdih bonbonov ne bo dobil. To vedo tudi vsi znanci, prijatelji,...tak da mu nihče ne da!




hariba -> RE: Trdi bonboni (27.2.2007 21:31:15)

Od štirih let dalje, prej le tic tac od trde variante in pezz . No, če nikoli ne bo dobil, ne bo znal pa nikoli lizat, so pa res nevarni. pa moji so že veliki in imajo še zmeraj rajši gumijate bonbone




StBarbara -> RE: Trdi bonboni (27.2.2007 21:41:13)

Od trdih dam 2,5 letniku pez bombon, od čokoladnih pa smartije. Že to je preveč [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]. Ne vem no, nekateri pri tej strosti dajejo otrokom že čigumije [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley29.gif[/image]




noe -> RE: Trdi bonboni (28.2.2007 20:59:34)

 S tem nisem mislila ,da je skozi trde bonbone.Drugače je vseskozi katjes in haribo, trde je do sedaj pojedel kakšne štiri, ker jih je slučajno dobil od znancev , ko sva bila zunaj.




frutka_ -> RE: Trdi bonboni (3.3.2007 14:17:55)

Jaz mu dajem samo PEZ bonbone. star je 2,8let.




Stran: [1]