Lj. porodnišnica (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Porodnišnica



Sporočilo


rojena pod srečno zv -> Lj. porodnišnica (28.2.2007 22:41:01)

Zanima me kaj pomeni oddelek A, oddelek B,...
Pa tiste, ki ste rodile v Lj. bi se ponovno odločile za Lj. porodnišnico?




eya -> RE: Lj. porodnišnica (28.2.2007 22:45:21)

Mislim, da nič posebnega, pač za lažjo orientacijo so oddelki poimenovani, naj bi bili pa enaki.

Jaz sem bila v Lj porodnišnici zadovoljna in bi šla ponovno tja rodit.




***pika*** -> RE: Lj. porodnišnica (28.2.2007 23:00:55)

Mislim, da so na A oddelku po carskih rezih, ostalo pa je običajno.

Jaz sem bila v LJ zadovolja, je pa res, da nisem kak poseben komplikator :-) Kakšne imajo zagotovo veliko pripomb - je pa tako, da enim itak ni nič dobro.




Naja31 -> RE: Lj. porodnišnica (1.3.2007 8:48:09)

Oddelek A je intenzivna nega.
Jaz sem bila na B oddelku.
Nekatere sestre so bile res zlata vredne, na žalost pa je večina bila zelo neprijaznih. Jaz sem se tiste prve dni po porodu počutila zelo izgubljeno, nesposobno za mamo, nekatere sestre pa so mi ta občutek samo še krepile, namesto, da bi pomagale.

Po porodu sem si rekla, da če grem še kdaj roditi, ni šans, da grem v Lj porodnišnico. Zdaj mi je pa že bolj ali manj vseeno.




Pikca -> RE: Lj. porodnišnica (4.3.2007 10:06:04)

Med oddelki so lahko tudi razlike, se mi zdi, da je precej odvisno od glavne sestre. Jaz sem bila l. 2004 na C oddelku in sem bila zadovoljna s sestrami, večinoma so ble prijazne in pripravljene pomagat. Ne vem pa, če so še vedno iste tam...




emaa -> RE: Lj. porodnišnica (5.3.2007 9:27:03)

Oddelek A je za po CR, intenzivna nega. Tam so bil meni sestre daleč najboljše, na C oddelku pa kakor katera, pa odvisno od dneva. Je pa res, da so meni ful pomagale, ker so malega mirkale, ko sem hodila k Davidu, tako da na splošno ne morem nič reč čez sestre, so mi bile vedno v pomoč.




lidijat -> RE: Lj. porodnišnica (7.3.2007 0:06:46)

Jaz sem bila pred šestimi leti na C oddelku, sestre Ok, razen ena je bila malo bolj sitna, drugič pa sem bila na B oddelku, osebje super. Mislim pa, da je povsod kakšna oseba ali pa stvar, ki bi nas lahko zmotila in nam ne bila všeč. Bi šla še rodit v Lj, ampak sva se z možem odločila, da ne bomo več rojevali (zarečen kruh pa to,..).




Sandra* -> RE: Lj. porodnišnica (13.3.2007 20:14:10)

Rodila sem v Ljubljani, čeprav mi je Kranj bliže, v drugo, ne vem sicer kdaj, bom šla ponovno v lj.




rozi81 -> RE: Lj. porodnišnica (13.3.2007 23:17:17)

Lj porodnišnica - super izkušnja, odlične sestre in definitivno bi šla ali pa mogoče bom še kdaj šla spet tja rodit!

lps




Anonimen -> RE: Lj. porodnišnica (14.3.2007 19:31:45)

Pred 10. meseci sem rodila v Lj., bila na oddelku C, nimam nobenih pripomb, večina je bila prijaznih in strokovnih, kakšen tečen pa se vedno najde povsod, neglede na bolnišnico. Pomagali so mi v vsemu, za kar sem jih prosila. Jih grem znova pogledat, samo vprašanje kdaj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




sazi -> RE: Lj. porodnišnica (14.3.2007 20:37:59)

bila sem na oddelku C. Bivanje tam mi je požrlo precej živcev, ampak bolj zato, ker sva imela z malim oba veliko težav in bila tam 9 dni. Naslednjič imam namen spet roditi v LJ. Nisem komplikator in ne želim neke hude organizacije, ki se lahko potem podre, pa še sinko in mož bi se potem morala ne vem kam vozit na obiske (kar bo zelo pomembno, če bom spet imela težave in bom dlje notri).
Pa še zavest, da se vse kar je zakompliciranega itak vedno rešuje v LJ, sem raje kar tu.




janja -> RE: Lj. porodnišnica (15.3.2007 13:34:53)

Jaz grem definitivno nazaj v LJ. Prvič sem bila zelo zadovoljna, sestre prijazne in na razpolago. Sicer pa je tako, odvisno kakšen karakter si in na koga naletiš. Jaz sem imela težak porod, a pozitivne izkušnje.




Tekica -> RE: Lj. porodnišnica (16.3.2007 10:27:36)

Ja, seveda, definitivno v LJ. Bila sem na oddelku D in sem bila zadovoljna.




Anonimen -> RE: Lj. porodnišnica (19.3.2007 20:22:33)

Jaz sem bila čisto zadovoljna v LJ, ko sem rabila pomoč, sem jo dobila. No, drugič pa ne grem več v LJ, kar ne živimo več tam in je predaleč.




Naja30 -> RE: Lj. porodnišnica (23.3.2007 21:52:40)

Ne živim več v Lj, ampak tudi naslednjič bom šla tja rodit. Sem bila na C oddelku in je bilo ok. Veliko sem prebrala o ljubljanski porodnišnici na raznih forumih. Strah me je bilo, kako bo in kako so vsi neprijazni itd. Pa sem se pač obnašala normalno, bila prijazna in sem tudi dobila takšen odziv. Če pa je že katera od sester kazala svojo slabo voljo, pa sem si mislila, da bom itak po 3h dneh šla in bo vse za mano.




TONČI. -> RE: Lj. porodnišnica (8.4.2007 21:21:32)

Rodila v Lj. . Bljižje Kr, ampak ne hvala. Naslednjič zopet Lj. . Bila sem pa v B oddelku. Sestre, ja kakor kakšna.




glista -> RE: Lj. porodnišnica (10.4.2007 21:54:07)

Živ,

rodila sem v LJ, bila sem na D oddelku in lahko samo pohvalim vse od sester, tehnikov (bratcev[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]) do čistilk. Super je bilo. Tudi hrana mi je bila zelo dobra - imela sem pa vseskozi dieto, ker sem diabetik.
Do KR porodnišnice imam cca 200 m, pa ne bi šla nikoli tja rodit - bi raje rodila sama doma.  Zaradi diabetesa sem imela v šestem mesecu nosečnosti komplikacije, pa so hoteli, da rodim. Sem dobesedno ušla od tam in k svoji G, da so potem zdravili mene, ne pa zahtevali, da predčasno rodim otročka, ki se mu je povsem dobro godilo. Samo jaz sem bila čisto narobe.
Lep pozdrav,
Pija.





Ajvy -> RE: Lj. porodnišnica (24.5.2007 13:38:07)

Mene samo zanima, če mi lahko lepo prosim iz izkušenj odgovorite, če res tako težijo oz. se delajo norca. če nisi spodaj pobrit?? Slišala sem že ene par krepkih na ta račun, pa me samo zanimajo vaše izkušnje.. lepo prosim..




Mehičanka -> RE: Lj. porodnišnica (24.5.2007 13:51:07)

Glede britja...A to misliš, če ne prideš že pobrit al kako? Mene je tam pobril porodničar in nič kompliciral. Prav prijazen je bil...




happy mam -> RE: Lj. porodnišnica (24.5.2007 17:37:31)

Sem sicer iz MS, pa sem rodila v LJUBLJANI in bi še enkrat!




Anonimen -> RE: Lj. porodnišnica (24.5.2007 20:21:45)

prvič v Lj, oddelka se ne sponmin, mislim da je bi A, vse super, zadovoljni!

Sedaj načelno še enkrat v LJ, razen če ne bo kaj nepredvidljivega [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] (če ne bom na kakšni službeni poti ali dopustu, pa bo treba hitro...)




Ajvy -> RE: Lj. porodnišnica (24.5.2007 22:55:58)

Ja glede tega, da ne prideš pobrit.. jst upam, da ne bojo, ker jst tega ponavadi ne počnem ( vse se mi takoj vname in potem sem kakor kavboj), in tudi tik pred porodom najbrž ne bom- sem pa slišala, da majo take pikre izjave za tiste , ki so ne pobrite 




TONČI. -> RE: Lj. porodnišnica (25.5.2007 10:26:31)

Nobenih izjav nebi smeli dajati. Meni niso nič rekli, pa tud nisem bila čist pobrita. Kaj jih pa briga, ene si brijemo, ene pa ne. Samo to je, da te ne pobrijejo povsod. Ampak samo tam, kjer lahko pride do okužb oz. zaradi šivanja.




Ajvy -> RE: Lj. porodnišnica (25.5.2007 13:07:29)

Hvala za pomiritev..  [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




***pika*** -> RE: Lj. porodnišnica (26.5.2007 23:47:50)

Ne, nič se ne delajo norca. Meni je rekla: No, zdaj bova pa malo frizurco naredili [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Skratka, po moje jim je prav vseeno - saj na dan vidijo ful riti - takih in drugačnih.




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>