slamica? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Prehrana otrok



Sporočilo


nina42 -> slamica? (1.3.2007 7:51:46)

Kako ste navadile otroke, da pijejo na slamico?




Udb -> RE: slamica? (1.3.2007 8:05:47)

Slamico namočila v sok, zamašila - tako da je sok ostal v njej, potem pa dala malčku v usta. Po parih poskusih je ratalo in od 11 mesecev naprej pijemo po slamici.




nina42 -> RE: slamica? (1.3.2007 8:17:04)

Kako pa jo zamašiš?




žmož -> RE: slamica? (1.3.2007 8:23:55)

Kupila ta mali sok v tetrapaku na slamico, stsnila tetrapak, da je sok pognalo po slamici, pol pa so že sami naprej "vlekli".




fricka -> RE: slamica? (1.3.2007 8:51:50)

Mi bomo stari že 2 leti, pa so pitje po slamici samo moje želje. Tudi približno ne ve in si ne da dopovedat kaj naj bi z njo počela. Brez problema pa pije sama iz kozarca in steklenice.




Lunca1 -> RE: slamica? (1.3.2007 8:57:30)

Slamico zamašiš tako, ta zgoraj s palcem pokriješ odprtino, kot pri pipeti. Potem pa samo daš v usta in spustiš tekočino v usta, tako da otrok dojame da iz slamice pride tekočina.




bt08 -> RE: slamica? (1.3.2007 10:02:21)

IZVIRNO SPOROČILO: žmož

Kupila ta mali sok v tetrapaku na slamico, stsnila tetrapak, da je sok pognalo po slamici, pol pa so že sami naprej "vlekli".






Ja men je tud tko ratal,da sem sok kupila pa stisnla.Iz prvega poskusa mu je ratalo,pa je bil star 8 al 9 mescev,nikol nobenga problem pa slamici pit,pa flaške je tud kmal opustil,hoče bit tak kot mamica in ati,velik.Samo ponoči mu dam po flaški če je žejen,pa to zelo malokrat,zato pa to ker da se ne zbrihta,že tko je bolj ne mirna noč vsak dan.




Anonimen -> RE: slamica? (1.3.2007 10:03:37)

Kupila ta mali sok v tetrapaku na slamico, stsnila tetrapak, da je sok pognalo po slamici, pol pa so že sami naprej "vlekli".


Jaz sem tudi tako naredila. Mislim, da je bilo okrog enega leta.




natalia -> RE: slamica? (1.3.2007 11:09:39)

jaz sem poskusila isto, je šlo in je nekaj časa rada pila po slamici, dokler se ni pičla na tistem špičastem robu slamice in od takrat noče več slamice.




diva 4 -> RE: slamica? (1.3.2007 22:49:03)

Naša Ana tudi ni znala pit na slamico do drugega leta.David pa je stvar obvladal že pri desetih mesecih [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image],Sem mu kar  sok - tetrapak dala pa slamico v usta in malo stisnila tetrapak, da je sok potisnilio po slamici .




eya -> RE: slamica? (1.3.2007 23:10:51)

Jaz sem mu pa samo namočila slamico v sok in dala v usta, pa je sam začel vlečt. Čeprav včasih še vedno preveč potegne in potem pljune višek ven iz ust[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Naja31 -> RE: slamica? (2.3.2007 9:22:43)

Ga nismo nič posebej učili.
Tašča mu je dala vodo na slamco in je kar pil. Mislim, da je to blo okrog enega leta.




bobek05 -> RE: slamica? (2.3.2007 12:57:37)

IZVIRNO SPOROČILO: Udb

Slamico namočila v sok, zamašila - tako da je sok ostal v njej, potem pa dala malčku v usta. Po parih poskusih je ratalo in od 11 mesecev naprej pijemo po slamici.


Pri nas je tudi to palilo in se je tudi malo pred 1 letom naučil piti iz slamice.




anckabancka -> RE: slamica? (16.3.2007 22:08:07)

Sploh ne vem, kar znal je - pri 7 mesecih.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Allia -> RE: slamica? (23.3.2007 22:57:18)

Jaz sem v Mercatorju dobila tako flašo s slamico in je takoj poštekala.Je nismo učili.Enostavno ji je ratalo in to je to.Je pa imela 8,5 mesecev.Zdaj pije le po tej flaši ali po kozarcu. 




Stran: [1]