Kam z otroci na deževen dan? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


saving -> Kam z otroci na deževen dan? (2.3.2007 23:53:08)

Prosim za ideje za deževen dan (torej nekje na pokritem)...
Midva z [sm=love.gif] sva danes imela naslednje (sva iz okolice LJ in imela sva dopust [sm=smiley1.gif]):
- drsanje v Tivoliju
- naravoslovni muzej (to sva na koncu izbrala, pa je kar zažgalo [sm=bravo.gif])
- kakšna kraška jama
... kaj pa vi počnete ?




*maja -> RE: Kam z otroci na deževen dan? (3.3.2007 9:04:47)

Mi smo danes na tem da gremo v Postojnsko jamo.




nuala -> RE: Kam z otroci na deževen dan? (3.3.2007 11:43:01)

Mi ob deževnih dnevih, če je to vikend, radi ostanemo doma in zlagamo kocke, se zelo dolgo kopamo ali pečemo piškote. Plastelin in vodene barvice / tempere so tudi zakon. Včasih imamo tudi generalno pospravljanje igrač, vsak otrok pa mora nekaj igrač pripraviti za "revne otroke".
Zelo radi tudi obujemo škornje, palerine, nepremočljive hlače in se sprehajamo po dežju - če seveda ne lije kot iz škafa. To čofotanje jima je v neskončno veselje, pa še zmatra ih.
Obisk pri sestri z veliko otroki, plavanje ( Čatežke imamo radi ali Atlantis, če ti ni premrzlo ), lutke, kino, Čolnarna v Tivoliju.




Marogica -> RE: Kam z otroci na deževen dan? (3.3.2007 11:54:43)

IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Zelo radi tudi obujemo škornje, palerine, nepremočljive hlače in se sprehajamo po dežju - če seveda ne lije kot iz škafa. To čofotanje jima je v neskončno veselje, pa še zmatra ih.


To delamo tudi mi, otroci imajo radi, da jih enkrat v življenju pa NE opozarjamo "pazi luž", "ne hodi po vodi"....

Drugače pa se tudi gremo kopat, ali pa kdaj na obisk h kakšni družini, ki ima prav tako otroke, da e le-ti malo "zaposlijo" med seboj. Ali pa smo pač doma, se igramo, pa malo več risank je na sporedu, sploh če je to sobota ali nedelja, ko je dan pač dolg, otroci pa se relativno hitro naveličajo določenih aktivnosti.

Torej ni ravno ne vem kakšne izbire...




rokavecv -> RE: Kam z otroci na deževen dan? (4.3.2007 15:51:06)

Kopanje  v termah Snovik na primer. Sama nisem preveč navdušena nad bazeni, Lara (2 leti) pa vedno uživa in še zelo se zmatra.




Stran: [1]