Harvey Norman BTC - katere ital. kuhinje? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


Annny -> Harvey Norman BTC - katere ital. kuhinje? (19.3.2007 15:12:50)

Mogoče mi bo katera lahko pomagala..
pred ca. 1 mesecem sem se mudila v Harvey Normanu v BTC in sem mimogrede gledala še neko kuhinjo italijanskega proizvajalca, ki mi je bila izredno všeč, tudi zapiranje predalov je bilo tako fenomenalno, da sem bila kar očarana (skratka, vse ostale kuhinje v razstavnem salonu se mi niso zdele bogve kaj v primerjavi s to).
da skrajšam svoje navdušenje...kuhinja je v beli barvi, kombinirana z zelenim mat steklom, tudi stenske obloge so bile iz istovrstnega stekla.
Verjetno je še razstavljena.

Je mogoče katera videla to kuhinjo in kdo je proizvajalec?

Lp




sonchek -> RE: Harvey Norman BTC - katere ital. kuhinje? (20.3.2007 12:07:41)

oj...

...te kuhinje so res odlične in imajo tudi svojo ceno...mislim da se imenuje "Venneta" al neki tazga...ne vem če sem prav napisala...in mislim, da so sedaj imeli akcijo -30%...

...a si prepričana da si gledala italijansko...jaz imam skoraj enako ogledano, a je Braal-ova...še ta teden jo naročim...zdi se mi fenomenalna...

l.p.




Putka -> RE: Harvey Norman BTC - katere ital. kuhinje? (20.3.2007 12:21:41)

Edine italijanke v HN so Veneta Cucine, po ceni bi rekle nekje visoki srednji ali spodnji visoki razred. Mene bi tam kuhinja stala najmanj 5.000EUR. Pa mislim, da nimajo kombinacije s steklom, tako da je bil verjetno res Braal.

Si lahko pogledaš na www.venetacucine.com




Seven* -> RE: Harvey Norman BTC - katere ital. kuhinje? (23.3.2007 8:01:49)

Putka, kako velika kuhinja od Vennete bi te stala 5000 evrov? Zanima me priblizno kaksna je cena teh kuhinj.




Stran: [1]