Med dojenjem zaspi (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


maja24-2 -> Med dojenjem zaspi (5.10.2004 19:45:06)

Ojla
Sedaj sem se vam pridužila pa na tem forumu, moja miška je stara 15 dni že od včeraj pa mi zelo slabo je, parkrat podegen in nato zaspi, zbuditi pa jo je nemogoče, neto spi 3 ure in spet nova zgodba.
Nevem kaj naj naredim ima kakšna kako idejo.
LP Maja & Lara




Tipi -> Med dojenjem zaspi (5.10.2004 21:26:02)

Moja pupika je tudi to počela. Nekaj časa sem jo božala po ličkih; nato sem jo 'pocukala' malo za nogice; večrat sem zamenjala dojko; če ni šlo drugače pa sem jo previla in s tem zelo, zelo prebudila.

Poskusi, boš videla kako bo šlo.

Lp




malika -> Med dojenjem zaspi (5.10.2004 21:31:33)

Jaz bom pa rekla tako. Če ti pridno spančka po hranjenju 3 ure, potem pomeni, da se je najedla.Da pa ne boš v dvomih pa bo najbolje, da pokličeš pediatra in se stehtate.
:)




anaj -> Med dojenjem zaspi (7.10.2004 20:49:41)

Moja punčka je stara 3 mesece in pol. Od samega začetka je zaspanka, saj je v porodnišnici spala, kar 48 ur skupaj in je niso mogle zbuditi niti sestre. Vedno je pri dojenju zaspala, dokler se nisvi začeli hraniti po steklenički. Bila sem zelo negativno nastrojena glede tega. Sedaj pa vidim, da je bila to edina rešitev. Mleko sem si dolgo časa črpala, sedaj pa sva na Milumilu.

Vseeno pa lahko poskusiš še, da jo dojiš z golimi nogicami (sleci žabice). Ker jo bo hladilo bo budna. Meni je včasih to pomagalo.




Stran: [1]