NA POMOČ! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


VALENTY -> NA POMOČ! (12.10.2004 8:34:06)

:zmeden2:Redno berem tlele tole,ampak nobena ne javka zarad tazga problema;stvar je taka:tamal je star 9 mes.,se dojiva,menstre še ni. Kje je problem?.Da mi bo spodn štuk razgnal in to traja zdej že skor 2 tedna.A mislte da bo tetka:hudicek: pršla,al je lohk kej druzga? (vnetje). Ne boli zmeri,ne bolijo samo jajčniki,tud maternica al pa vse.Pri taprvem frocku ni blo tko,je kr pršla,zdej pa jaz ne vem kaj zdej dogaja a ma kera podobne izkušnje.HELLLLP,da bom lohk vsaj kakšen tablet vzela. Hvala,lep dan vsem:bravo:




malika -> NA POMOČ! (12.10.2004 9:02:36)

pri meni isto še nič(mali star 9 mes), ampak se prav tako tudi nič ne dogaja. Vzami lekadol, to lahko.če pa ne bo bolje pa kar do gin, saj zato jih imamo.:)

LP




VALENTY -> NA POMOČ! (13.10.2004 9:17:19)

Hvala za odg.Sem vzela lekadol,pa ni prjel,šele popoldne enkrat.Dons pa ,kd da ni blo nič.Mal me špika pa neha.A tebe tud že kej bolečine dajejo?:zmeden:




Češnja -> NA POMOČ! (13.10.2004 16:56:43)

Moja izkušnja: dojila sva se enajst mesecev, zadnja dva meseca samo 1x dnevno. Ko sva prenehala z dojenjem, je trajalo še 2 meseca da sem dobila m.

Lp




VALENTY -> NA POMOČ! (14.10.2004 8:23:44)

Jaz sem prvega dojila in pri 6 mes. dobila :hudicek:pri drugemu imam pa več al manj bolečine .A si jih ti tud imela? To me najbolj zanima?!
Lp:rozica:




VALENTY -> NA POMOČ! (15.10.2004 11:35:07)

Dons sploh ne vem pri čem sem.Izcedka je tko kt ponavad in je tak kt ponavad.Fora je zdej v tem,da me je nehal bolt.14 dni skup me je matral o m:hudicek: ne duha ne sluha,bom vidla kaj bo.
Hvala za odg.
Lp:rozica:




Stran: [1]