Znižano plačilo vrtca (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


Donja -> Znižano plačilo vrtca (14.10.2004 10:26:18)

Samo informativno: do 15.11.2004 je treba oddati vlogo za znižano plačilo vrtca.




kimi -> Znižano plačilo vrtca (18.10.2004 22:56:41)

A to povsod velja? In kaj moraš narediti




Donja -> Znižano plačilo vrtca (19.10.2004 7:33:34)

Kupiš obrazec 1,82 in 1,82 A. Lahko pa si sprintaš tudi z RR. In vse lepo izpolniš, dodaš kopije odločb o dohodnini in odneseš tja, kjer delajo obračune. Mislim, da to velja povsod, ker drugače pa plačuješ polno ceno vrtca, ki pa je precej visoka.
A tvoj že hodi v jasli? Če ne to narediš takrat, ko ga vpišeš. Saj ti morajo povedat.




anzetia -> Znižano plačilo vrtca (25.10.2004 21:11:45)

Ni odgovor je pa vprašanje za kogarkoli ki ve 100%odgovor, Ali je obrazec za znižano plačilo vrtca sprintan z interneta oz. z ringaraje, velja???
Ker namreč, naši v vrtcu niso vedeli, ko sem jih spraševala, če je veljaven.

LP.




Donja -> Znižano plačilo vrtca (26.10.2004 9:10:39)

Jaz sem nesla tega sprintanega pa ga je sicer vzela, ampak so novi obrazci. Tako da je bolje, da ga kupiš novi obrazec, ker ponekod več ne vzamjo starih. Ta naša, ki obračunava oskrbnino, je dobila obvestilo o novih obrazcih po tem, ko je že nam dala obvestilo da moramo dat vlogo.




natja_ -> Znižano plačilo vrtca (26.10.2004 14:40:20)

Hja, ta datum ne velja za vsa območja v Sloveniji... Ravno mi je kolegica povedala, da imajo oni - Ig, datum 15.12.04.:ups:

Me pa zanima - če daš za znižano plačilo prvič, vložiš za predpreteklo obdobje, kaj pa ostali - damo tud za predpreteklo ali za leto 2003??? :zmeden:

natja




Donja -> Znižano plačilo vrtca (27.10.2004 8:20:42)

Tako je. Ti daš za preteklo leto 2003, če pa si prvič pa za 2002. Pol pa je treba vprašat, kdaj je treba dati za 2003, ker mislim, da jo je treba dat takoj nasledje leto. Nisem prepričana




ena-1 -> Znižano plačilo vrtca (1.11.2004 17:42:54)

prosim za nasvet. Moja Ana je stara 3 mesece. Vlogo za vrtec smo že oddali. Ker se bomo marca preselili v Dragomelj smo izbrali vrtec Ljubljana- črnuče- enota Šentjakob. Malo je nerodno, ker Dragomelj spada v občino Domžale, vrtec pa pod Ljubljano? Mislite, da lahko uveljavljamo znižano plačilo vrtca, če plačujemo kredit za stanovanje? Koliko stane varuška? Pa še to, ali veste za varuško v bližini Dragomlja. Hvala




Pia73 -> Znižano plačilo vrtca (1.11.2004 21:04:47)

Vsak lahko uveljavlja znižano plačilo vrtca. Nekateri župani (predvsem v manjših občinah) delajo probleme, če uveljavljaš to znižanje pa otrok ne hodi v vrtec v isti občini kot si prijavljen, ker moraš to vlogo oddati na občino stalnega prebivališča. Ampak v večjih občinah tega sploh ne kontrolirajo. Upam, da si kaj razumela, ko sem tako zafilozofirala,..:zmeden:




ena-1 -> Znižano plačilo vrtca (3.11.2004 9:12:49)

sem razumela. najlepša hvala:sloncek:




Donja -> Znižano plačilo vrtca (8.11.2004 7:26:06)

Pri nas je pri takih dogodkih možno, da neseš tistemu, ki obračunava skrbnino zadnje tri plačilne liste in pol naredi novo odločbo. Kako pa ji pri vas pa pokliči in vprašaj.




Anonimen -> RE: Znižano plačilo vrtca (14.8.2006 20:34:02)

Če jaz prav razumem, odločba o znižanem plačilu velja za KOLEDARSKO leto; torej, če imamo otroka že redno vpisanega, se nova vloga pošlje konec koledarskega, ne šolskega leta? Torej novembra/decembra, ne zdajle avgusta?




tina104 -> RE: Znižano plačilo vrtca (14.8.2006 20:57:16)

Pa kje ste zdaj našli to temo? Zgoraj so punce v letu 2004 to pisale.

No, če še katero zanima. Obrazce lahko sprintaš iz interneta, vsaj v naši občini je tako. Vlogo se da zdaj, če otrok začne z vrtcom septembra in prej ni hodil v vrtec, potem se novembra še 1x oddda to vlogo in velja za naslednje koledarsko leto.




Stran: [1]