Spalnica, Harvey Normanali Ikea(malm program) (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


Pilar -> Spalnica, Harvey Normanali Ikea(malm program) (4.5.2007 9:00:36)

No, zanima me, če je kdaj katera kupovala spalnico v HN? Meni se ena res dopade, ampak mi je tudi od Ikeje Malm program všeč. Samo ne najdem na njihovi strani sliko od omare....Če mi malo opišete vaše izkušnje, bom vesela. Pa hvala.




Gordana-3 -> RE: Spalnica, Harvey Normanali Ikea(malm program) (4.5.2007 9:24:36)

mi imamo v spalnici omaro malm.ni preveč velika ali visoka, ena vrata so širša, ena ožja, na tistih ožjih je ogledalo. znotraj pa je za obešat in ena ožja polička na vrhu. je kar majhna omara, vse viseče stvari ne spraviš noter, recimo zimski plašči, bunde, moraš imeti poleg te omare še kakšno.




Kalamaki -> RE: Spalnica, Harvey Normanali Ikea(malm program) (5.5.2007 11:11:49)

Midva sva kupila v HN samo posteljo, ker v spalnici nimava omar. Zadovoljna s ceno, kvaliteto, rokom dobave, dostavo, skratka, moja izkušnja z njimi je dobra.




Anonimen -> RE: Spalnica, Harvey Normanali Ikea(malm program) (7.5.2007 7:45:10)

pilar..k malm spalnicam grejo omare od ikeje PAX pobrski mal še po spletni strani
je pa malm pohištvo ful ok! če pa ceno pogledaš ap še trikrat bl!




Stran: [1]