tetra plenice mam ful zaprane (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


Sandra* -> tetra plenice mam ful zaprane (15.5.2007 11:01:36)

Zaprala sem tetra plenice na nekako nagravžno roza, ne vem sicer kako mi je to ratal, sicer mam pa vse plenice neki šekaste. Sm misnla kaj če bi jih za kakšen dan v domal (podobno kot varekina, sam ful smrdi) namočila, pol pa dala prat. A jih morm kj odmočt od domala (sprat), a lahko kr take v stroj vržem?




facka -> RE: tetra plenice mam ful zaprane (15.5.2007 11:13:48)

mislim, da sem enkrat zasledila, da nekatere dajejo v pranje sodo bikarbono, samo ne me za besedo držat




honey -> RE: tetra plenice mam ful zaprane (15.5.2007 11:16:25)

Če praviš, da je kot varikina, potem jih lahko daš direktno v pralni stroj. Čeprav jaz raje prakticiram tiste praške za razbarvanje, ki jih kupiš v trgovini (pravzaprav jih jaz kupim v Millerju) od K2. Ne vem, varikina se mi zdi premočna za tkanino. Ali pa kupi tisto Arekino ali kako je že, ki je tudi za barvano perilo menda primerna.




Anonimen -> RE: tetra plenice mam ful zaprane (15.5.2007 12:19:33)

Jaz sem si za take primere nabavila prašek za razbarvane cunje od Dr. Beckmanna. Je primeren za vse vrste perila.




tajtaja -> RE: tetra plenice mam ful zaprane (15.5.2007 13:00:41)

Pa baje da pecilni prašek pomaga do bolj bleščeče belega perila.
Jaz ga sicer ne uporabljam, ker mam perilo res super belo z pomočjo avstrijskega Ariela.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




manetka -> RE: tetra plenice mam ful zaprane (15.5.2007 16:57:44)

Jaz sm si pred kratkim zaprala pulover, sem ga namočila v varekino pazi, da jo vzameš za belo perilo. 100% deluje, potem pa opereš še v stroju na 95%.

Lp




Stran: [1]