Barve... (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


VIT@ -> Barve... (22.5.2007 19:25:11)

Serbus.

Naročeno imamo sveino kuhinjo in sicer hortenzijo. Bo v češnjevi z kombinacijo vanilije.
Sedaj pa nevemo kakšne barve bi zraven kombinirali oz. kako bi pobarvali stene. Sama se bolj nagibam k oranžni ali pa k zeleni.

Ker sem zasledila da vas kar nekaj ima kuhinjo hortenzijo me zanima kakšne barve ste izbrali.

Prosim za nasvet.

Hvala,

sandra




frutka_ -> RE: Barve... (22.5.2007 22:26:47)

Meni so zelo všeč ideje arhitektke Špele Modic. Poglej med projekte, morda kaj najdeš...

http://www.prostorama.si/projekt08.php





poška -> RE: Barve... (22.5.2007 23:14:31)

naše barve so v albumu, stena v kuhinji je rdeče roza (elementi pa nežno bež)






snorlax -> RE: Barve... (23.5.2007 5:17:46)

Naša sicer ni hortenzija, je pa kuhinja v barvi češnja-vanilija. Več je češnje, vanilije so  samo detajli, tu in tam kakšna vratca elementa. Stene so v barvi vanilije. Med zgornjimi in spodnjimi elementi bo steklo.

Ne morem pomanjšati slik, da bi jih dala v album. Če hočeš, mi pošlji mail, pa ti jih pošljem.




Anonimen -> RE: Barve... (23.5.2007 6:45:48)

Takole nekako izgleda:
http://www.lesopremarutar.com/imgs/prodajni_program/zgoraj_desno_sirsa/kuhinje_hortenzija.jpg

Ne vem, oranžna bi bila premalo kontrastna se mi zdi, bi se kar zlilo vse skupaj. Moja tašča ima podobno, vendar samo češnjo, in ima pult in ploščice v močno modri barvi. Sploh veliko kombinirajo češnjo z modro, tako pariško modro. Samo res ona nima vanilije vmes.




Anonimen -> RE: Barve... (23.5.2007 7:38:46)

v prejšnjem stanovanju sem imela hortenzijo, siocer z belo, pa več bele kot češnje pa sem imela svetlo res svetlo zelene ploščice po stenah in je dobro izgledalo




poška -> RE: Barve... (23.5.2007 15:47:20)

glede na to, da je hortenzija bolj 'mirna' kuhinja bi bilo najbolje na steno dati kaj pisanega - neenobarvnega. enkrat je ena pisala, da so najprej prebarvali stene z rumeno, potem so prelepili koščke s trakovi in še enkrat prebarvali s temnejšo barvo npr. barvo češnje. ali pa take barve, ki se nanašajo kot fasada, ne vem kako se reče, da je potem neenakomeren vzorec svetle in temne od oranžne do rjave.




ALEJINAD -> RE: Barve... (23.5.2007 15:55:46)

jaz imam tud češnjo vanilijo (sicer Mino - Gorenje), pa imamo majhne umazano bele in oranžne ploščice, stene pa oranžne - zelo uredu.




Stran: [1]