Bolnišnica Slovenj Gradec (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


SM10 -> Bolnišnica Slovenj Gradec (30.5.2007 12:32:32)

Ali katera ve, kako je glede spermiograma v SG bolnišnici in kakšna je čakalna doba za lapro in histero.

LP




enia -> RE: Bolnišnica Slovenj Gradec (30.5.2007 19:48:34)

No, sem ravno tud sama hotla odpret podobno temo. Namreč dobila sem napotnico za endokrinologa. Kličem v LJ in zvem, da bom na vrsti oktobra! Uf .. to se mi zdi zlo, zlo daleč in se odločam za pregled v SG. Zanima me, če kera ve, kakšna je kej čakalna doba in vaše izkušnje s to bolnišnico?




SM10 -> RE: Bolnišnica Slovenj Gradec (1.6.2007 10:39:24)

Enia za spermiogram ti lahko povem, ker sma to danes dala skozi.
Delajo vsak dan med 8 in 10 uro.
Najprej je posvet z g. in pregled mod. Nato dobiš kozarček in te odpeljejo v sobico, da ga napolni. Izvidi pridejo po pošti v nekaj dneh.
Jaz moram potem izvid odnesti do svoje g., da vidi, če je vse ok. in da dobim nadaljne napotke.

Če bo spermiogram vredu ti bom mogoče lahko že v naslednjem tednu povedala, kako je s laparo in histero. Mam že napotnico ampak moram počakati na spermiogram in če bo slab potem morama oba na kliniko.





renatka -> RE: Bolnišnica Slovenj Gradec (2.6.2007 12:07:22)

pozdravljene! Jaz sem že opravila vse preiskave v SG in za spermiogram ni čakalne dobe, le napotnico imoraš imeti od zdravnika za ambulanto za neplodnost, delajo pa vsak dan, najbolje je da pride pred 8 zjutraj in je takoj na vrsti.l.p.




bekyca -> RE: Bolnišnica Slovenj Gradec (4.6.2007 12:32:30)

U, punce..vi ste vse s tega Sg okoliša?

(neumestno, ampak me pač zanima, ker sem tudi sama v bližini [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] )






renatka -> RE: Bolnišnica Slovenj Gradec (4.6.2007 20:52:05)

jaz sem iz maribora, ampak hodim že pet let k ginekologu v SG.




SM10 -> RE: Bolnišnica Slovenj Gradec (5.6.2007 13:24:06)

Jaz sem sicer iz okolice SG.
Danes sem šla po izvide spermiograma in so OK. Sma full vesela.
Jutri dobim pa napotke za naprej od svoje g.




bekyca -> RE: Bolnišnica Slovenj Gradec (5.6.2007 22:17:43)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] SM, držim ti pestke.


Jaz sem tudi iz okolice SG.




žanina -> RE: Bolnišnica Slovenj Gradec (19.7.2007 12:56:30)

Mene pa zanima če mi lahko poveš kateri ginekologinji hodiš, da lahko prideš tako hitro na vrsto. Moj je bil namreč 20.6 na spermiogramu, izvide je dobil po pošti prvi teden v juliju zdaj se pa nikakor ne morem naročit pri svoji ginekologinji dr. Golobovi, ker so pač dopusti. In me ful jezi ko gre tak počasi , da ziher pred septembrom ne bom dobla datuma da mi razloži spermiogram, kaj šele da me napoti na nadaljne preiskave.
Če ima katera boljše izkušnje prosim za nasvet, ker sem tudi pripravljena menjati ginekologinjo. Si namreč zelo želim da bi šlo to malo hitreje.

Lep pozdrav vsem na forumu.




SM10 -> RE: Bolnišnica Slovenj Gradec (24.7.2007 11:22:44)

Žanina jaz sem šla malo preko vez, ker je g. družinski znanec  in živimo v istem kaju.
Drugače pa imam izbrano drugo  g.
za nujne primera pa skočim prko vez. Mam sarečo ja.

Včeraj sem bila tudi na historo in sem vesela, ker je vse OK.
Laparo pa me čaka septembra.

Res pa je, da so sedaj dopusti ti pa predlagam, da si vstrajna in prideš čim prej na vrsto.




SM10 -> RE: Bolnišnica Slovenj Gradec (24.7.2007 11:25:27)

Malo sem ti površno odgovorila.
Ginekologinjo imam v Velenju dr. Ksenijo Kardoš. Glede izvidom mi je naročila, da ko jih dobim ji naj prinesem pokazat in res je prišla kar iz ordinacije jih pogledat.
Posege pa mi dela g. v Slovenj Gradcu dr. Pristovnik.




žanina -> RE: Bolnišnica Slovenj Gradec (27.7.2007 10:11:19)

Ja dandanes je res veliko vredno če koga tako poznaš da lahko prideš prej oz polj pogosto na vrsto, kajti leta tečejo, čakalne dobe pa so povsod predolge.
Jaz sem pa že imela laparo in je bilo vse bp. Upam da me bo čimprej dala na hormonske preizkave, glede na to, da po mojih meritvah bazalne temperature nimam vsak mesec ovulacije.
Upam da nama čim prej uspe.

LP




Stran: [1]