parket, ploščice..-za Laro? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


bamby -> parket, ploščice..-za Laro? (10.6.2007 10:38:48)





Na teji debati sem videla, da se zavzemaš bolj za laminat. Ker vem, da imaš talno gretje, me zanima, kako se ta kombinacija sploh obnese? Znano je, da je keramika najboljši toplotni prevodnik.

Aja, pa na isto imenovani temi imaš še eno vprašanje[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].






sazi -> RE: parket, ploščice..-za Laro? (10.6.2007 20:12:04)

Mi se pa odločamo za kombinacijo talnega gretja in parketa. Res da je les slabši toplotni prevodnih od keramike, ampak za kombinacijo s talnim gretjem se položi za to primeren parket, ki je tanjši. Pri ploščicah pa problem vidim v tem, da ko ni sezone gretja, so pa res zelo mrzle in takrat ta toplotna prevodnost ni več zaželjena.




Anonimen -> RE: parket, ploščice..-za Laro? (11.6.2007 8:04:45)

seveda se obnese. zakaj pa ne?
ploščice so zame premrzle, ko ne kuriš je ledenica. laminat je vsaj malo boljši. parket pa ja sej je super pa fensi ampak je tut drag, pa še nevarnost je da se ti presuši, baje (ne vem točno) ga je potrebno postiopoma navajati na kurilno sezono vsako leto sproti. če to ni res naj me kera popravi.




sazi -> RE: parket, ploščice..-za Laro? (11.6.2007 8:26:56)

ja Lara, menda je treba biti pozoren pri polaganju parketa in tudi potem, kot si napisala




bamby -> RE: parket, ploščice..-za Laro? (11.6.2007 15:02:22)




Pa je to čisto navaden laminat, ali je prav poseben za talno gretje?






Anonimen -> RE: parket, ploščice..-za Laro? (11.6.2007 15:31:30)

običen laminat, čeprav ne škodi mogoče prodajalca povprašat če je primeren za talno gretje. če prašaš ne boli, bo bolj bolelo, če bi bilo kej narobe potem ko bi bil že položen.




Stran: [1]