čišča po CR (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


Natas@ -> čišča po CR (28.10.2004 16:07:16)

Zanima me koliko časa po Cr naj bi krvaveli? SEm 16 dni poporodu in zadnje 2 dni kar močno krvavim. Boli m sicer nič razen v predelu šiva, če me ravno tja po nesreči brcne.
Ali je to normalno ali naj se pozanimam pri ginekologu?




ZARA -> čišča po CR (28.10.2004 16:44:34)

ah ja cisca...jst sem jo imela celih 8 tednov pol sm pa se takoj M fasala,tko da pomoje ni panike...:zmeden:




dix -> čišča po CR (28.10.2004 17:53:11)

Jaz sem jo po CR imela manj kot 3 tedne. Pokliči ginekologa in ga vprašaj.




jagoda -> čišča po CR (28.10.2004 18:17:38)

Če si začela bolj krvavet, mogoče na počivaš dovolj. Praviloma bi morala biti krvavitev vse bolj šibka.




kimi -> čišča po CR (28.10.2004 23:39:15)

jaz sem jo imela tudi nkje do 3 tedne




taes -> čišča po CR (2.11.2004 20:40:54)

tudi jaz sem po cr krvavela 6 tednov. po kakšnih 3tednih ali še več je enkrat ponoči bilo spet tako močno, kar koščki so šli od mene. Bila sem čisto obupana in prepričana, da je ostala še posteljica noter in da bom mogla nazaj, pod narkozo, kaj bo s punčko...Poklicala sem ginekologinjo in me je potolažila, da verjetno gre le za čisto normalno čiščo. Da sicer gre vedno na bolje, iz rdeče barve na rumenkasto, vmes pa lahko tudi spet čisto rdeče, tudi zelo močno je lahko, pa bo spet bolje. Nevarno pa je, če imaš vročino. Potem pa moraš na pregled. Sicer pa brez panike. Danes je gotovo že bolje. A si imela CR z narkozo?




Stran: [1]