Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


pika74 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 18:08:55)

Ojla punce!

Kako kej? Jst sm pa sama doma do pol desetih in kadar mačke :muca: ni doma (beri mojga tastarga:)-:)-:)-:)- ) Pika74 srfa na RR in čaka na petkov večer in seveda na RR kolegice :metulj:8);):):)-:love::ups::angel::muca::nosecka::kava::zaspan::racka:

Sm dons zjutrej že mela krvodajalsko akcijo - v laboratoriju sm dala kri za HSG, k ga mam v tork zjutrej na KC v Lj. Izvide mam že - SR je 3:bravo::bravo::bravo: L pa ne znam prebrat ampak najbrž je OK - čutm na vod :)-:)-.
Pa odvajalni čaj sm tud že kupila, da se spucam v pon. zvečer in Nalgesin sm tud kupla, da me ne bo preveč bolel. Skratka vse sm že prštimala. Sam še noge u luft pa gremo AVANTI - pa blokade stran pa da nam že enkrat rata - ane Anitka in ostale:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:.

Tolkle sam za uvod. Sam ne mislt, da bomo zej sam o HSG govorle. Tud kej druzga bomo obdelale :):). Upam, da nam RR team ne bo zameru, k tale forum ob petkih izjemoma izrabljamo za ŽENSKI ČVEK :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)- - ampak glede na to, da so našo skupino forumovk Zanositev in ovulacija (al kako se že imenujemo) postavl čist na dno tega spiska forumov, bojo tud RR team potrpel pa nam pustil, da ob petkih mal počvekamo :)-:)-:)- sej se ne bomo nč kregale ane8)8)8). Pa sej jih morm RR team (z Ribico na čelu:) kr pohvalt - so the best :bravo::bravo::bravo:. Kapo dol:)-.

A vam še neki povem. Dons je blo po radiu ful smešn. En je poslal SMS na radio, da za Bežigradom baje že dežuje... pol je pa še ene par SMSov pršlo na radio in en je napisal, da na Vrhniki pa baje že kar SNEŽI!!!! in pol mu je reku napovedovalc, da to pa ne verjame, in da NEJ SI RAJŠ SVOJ PRHLJAJ OBRIŠE :)-:)-:)-:)-:)-:)- .

OK zej vas pa mal zapuščam...ampak ne za dolg:metulj:.

Se vidjamo ....jst grem pa še mal delat za faks do takrat. K boste začele, pa mal pozvonte, da ne bom vsega zamudla - a prou 8)8)8)8).

Lp,
Pika74
:metulj:




lana 5 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 18:38:20)

;)Pika 74!!!!!;)


Ocitno smo v petkih zvecer, kar lepo same doma. Ampak to je super, ker potem pride na vrsto RR:bravo::bravo::bravo:.






simi-2 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 19:30:33)

Ojla
Res je petek dan za metek.
Pri nas dežuje ?
Pa pri vas ?
By simi




pika74 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 19:33:33)

O :rozica:lana 5:rozica:,

a ti si tud home alone8)8)8). Jaz sem si tkole postlala:

Skuhala sm en dobr planinski čajčk in se dala na kavč pa pokrila s koutrom pa na nogah mam laptop pa zravn mobitel. Aja, pa na radiu se vrti CD od Georga Michaela : a veš tiste sentimentalne iz tistga CDja: Ladies and Gentlemen... mmmmmmmm mi paše tkole 9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa.

Se mi je zdele mal ustavl pr pisanju mag. Ne gre in ne gre mi naprej pa sm hitr smuknila mal na RR - jao, kok sm še zmer odvisna. Zadnč sm Pii73 razlagala, kako sm odvisna od RR, da imam kar v prstih, da tkoj ko se prklopim na net, odtipkam www.ringara... in pol sam najde in smo že not :bravo::bravo:. Pol mi je pa Pia73 rekla: "A ti to tko?:zmeden2: Jst mam pa kr ikono za RR :)-:)-:)-:)-" ja, punce RR je naša odvisnost. Ampak kaj čmo, sej se mamo fajn tle gor - ane:zajcek::zajcek:.

Čao,
grem še mal delat, se beremo še pol.

Pika74
:metulj:




pika74 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 19:34:12)

o simi:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:.




simi-2 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 19:59:06)

Oj
Pika res je rr naš odvisnik, hitro se prikolopim preberem napišem in gas ven.
Noben ne ve.
OOOOO pri men je že mim, razen en čuden izcedek je še prisoten, sigurno kakšno vnetje, za po pizzzzz.
Razen če imam zdaj šele oooooooooo.
Jaz pa sem spekla pizzo , pa kruh se mi peče, pa pivo sem pila in še hga bom don zvečer.
A ti pa čajček , bek. Ne sej je ful dober. Jaz lih zdej berem knjigo o raztrupljevanju maščobbbbbb.
Jih je preveč. Začnem v četrtek
.....

Pa ve imate tudi kaj preveč na seb ?
By Simi
(oprostite tipkarskim napa




Anonimen -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 20:18:05)

Ojla!

Da vam še jst mal zatežim...:)-

lp,:fis:

Gledam sanjskega moškega pa me mal želodček matra:)-:)-:)- Bo pa ob 21h na 24 ur v klepetalnici...grem mal čekirat:)-:hudicek:




pika74 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 20:48:43)

Simi a ti pa pizzo pečeš? Ja lepo lepo. Mi je kr sem pridišala :). Pa kruh - dobra si ;). A ti to doskrat?
Kašn izcedek pa maš? Kater dan pa si v ciklusu? Tud jst mam en izcedek - rahlo krvav - ma čist mičkn. Pa ni M, ker je bla ene 10 dni nazaj. Pojma nimam, kaj to je. Upam, da bom vseen lahko naredla tale HSG.

Glede preveč na seb - zmeri se kej najde. Če ne je pa tko, da k shujšaš, gre na napačnem koncu dol. Tam, k bo pa mogl kej it dol, pa ne gre al se pa kšne fajn strije nardijo, pa smo tm 8)8)8). Važn je, da se mamo rade, ker pol mamo tud druge lohk rade ;).

lp
Pika74
:metulj:




Pia73 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 21:07:51)

Hajli, hoj od ene fosilke! ele so a vas :rozica::rozica::rozica:

Ja Pika74 :)-:)-:)-:)-:)- ti lohk govoriš, da se mamo rade, na tvojem mestu bi se jaz tudi imela rada :)-:)-:)-:)-:)- No, sej se mam, sam včasih mi zmannka ljubezni za vse tele kilograme! :)-:)-:)-:)-:)-
Pika74 si si že nastvla ikono za RR? :)-:)-:)-

Simi, ej ful sem vesela, da vsaj ob petkih prideš gor! :bravo::bravo::bravo:

Dobrodošla lana%! :bravo::bravo::bravo:

Ej, mene pa tak križ boli, kot me je bolel vsakič, ko sem bila noseča in pa vsakič pred M tudi,...:)-:)-:)-:)-:)-

Kje pa so ostale??? :zmeden2::zmeden2::zmeden2:

Lp :sloncek: Pia73




pika74 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 21:08:58)

gledajo sanjskega moškega :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-




pika74 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 21:09:49)

a vam neki povem... čirule čarule....hokus pokus... zdele bo pršla še biba77 8)8)8)8)8)8)

a sm čarovnca al ne :)-:)-:)-




Pia73 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 21:10:48)

Ej, rada bi videla moške od tistik, ki ga tolk šimfajo. Se pač ne gleda, če ti ne odgovarja!!! :zmeden::zmeden2::zmeden::zmeden2::zmeden::zmeden2:

Lp Pia73




biba77 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 21:11:38)

Dober vecer, drage dame!!!
Jaz sem tudi sama ostala. :) Moj je sel na eno pijacko (se prej sma mela svoj popoldan z masaziko in :sloncek: ), jaz pa sem rekla, da bom malo sla na neta. Vsi vemo KAM!!!:)-:)-:)-
Danes sva sla z mojim v ambulanto, pa sva dobila vse izvide (jaz za scitnico, prolaktin, progesteron med ciklusom, Chlamidijo in UZ, on pa spermiogram): jaz sem brez ovulacij, s potrjenim PCOS, on pa ima vse vazne parametre na meji :zmeden::zmeden::zmeden:
Pa smo dobli Klomifencke (ta ciklus sem ravno zamudila :grrr::grrr: ); pa se enkrat sva narocena v januarju za pregled oz. ponovni spermiogram. Samo smo se ze dogovorili, kam moramo poklicati, ker boma ze prej uspela naredit pikico in bova odpovedala ta termin. 8)8)8)
Ja, tukaj pri nas je bilo ob pol sestih full sonce in toplo (19 stopinj), tak, da uzivamo v jeseni. Pridite k nam!! ;);););)
Hmmm Zdaj pa si grem po :kava:.
Aja, kilce?!? So, ja. One glih ok, pa se kar nekaj onih odvec. :hudicek::hudicek::hudicek: Sva se ravno danes z mojim pogovarjala o strategiji.
:miska:




pika74 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 21:12:00)

ej pa še neni pa klarisa sta tud na vidiku jupiiiiiiii:bravo:8)8)8)8)

same fejst babe - neni, a si že nabavla špežo:)-:)-:)-?




Pia73 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 21:14:20)

Mi smo jedli pa pečenice, zelje in krompir v kosih! Mljask,........... :ups::ups::ups: Saj se ni za čudit za tiste odvečne kg, kajne??? :ups::ups::ups:

LP Pia73




pika74 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 21:14:56)

Pia73
pa dej nehi že enkrat komplicirat s temi kilami. Jst nism nč vidla, da bi blo kej preveč. Pa od kje ti to?!?! :zmeden2::zmeden2::zmeden2:




pika74 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 21:15:40)

jst bi tud pečenico :)-:)-:)-:)-.




biba77 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 21:16:14)

Jaz tuuuudi!!!




Pia73 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 21:16:16)

Sej skrivam, sej skrivam,.... :zmeden::zmeden: Se dobr potrudim, a ne??? :)-:)-:)-:)-

Lp Pia73




Pia73 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 21:17:06)

Ej, pa resno mislim, Pika74 mi je za pričo, pridite k meni na pečenice! :kuza::kuza::kuza: A velja???

LP Pia73




pika74 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 21:17:54)

a pol sm jest prou zastopla, da bosta zdej kr dvo nove klomifenke na RR: biba77 in Pia73?





simi-2 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 21:18:57)

Ojla !
Ja gledamo sanjskega moškega in petek je za klepet. Med tednom sam berem, se provam od klopit. A ne greeeeeee.
Lih pivo popijem pa ste na drugi strani.
Sva pa z dragim lih kar digi dagi po ritki nagi....:sloncek::sloncek:.
Blo je kul pa še pivo je mal prijel.


Pa ve tudi kaj digi dagi po ritki nagi ??
Simi





pika74 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 21:19:28)

:kuza::kuza::kuza::kuza::kuza::kuza: jst bi pa matevža zravn. Se mi zdi, da ga že 100 let nism jedla, pa tok je dobr. Kako se to nardi? A sam fižol s krompirjem zmešaš al je še kšna finta?




biba77 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 21:19:48)

Jaz sem ziher. Zacela pa bom z njimi sele cez slab mesec - zdaj sem jih za 5 dni zgresila. :grrr::grrr::grrr::grrr:
Za miklavza pa bomo ze na trnih...
:miska:




simi-2 -> Petek je dan za zametek pa ZA EN FLETEN KOFETEK :))))))))))))))))))))))))))) (29.10.2004 21:20:42)

Ej Pia pečenice bodo jutr pri nas za kosilo.




Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>