[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Spontani splav



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.11.2004 12:02:09)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ninca -> POLJE BELIH VRTNIC-Mb (2.11.2004 12:06:06)

:((:((:((žalostno:((:((
:bravo::(ampak zelo lepa pesem :(:bravo:




Anonimen -> POLJE BELIH VRTNIC-Mb (2.11.2004 12:07:50)

Zelo žalostno. Takih stvari med službo ne smem več brati, me vsi čudno gledajo, ko mi že skoraj solze dol tečejo.




kimi -> POLJE BELIH VRTNIC-Mb (2.11.2004 14:41:36)

:((:((:(( lepa pesem




bambi -> POLJE BELIH VRTNIC-Mb (3.11.2004 16:20:47)

Baby angel, moja punčka Lea ima svoj prostor na polju belih vrtnic. Vem kako si se počutila ko si prišla na to mesto. JAz ki sem 2x tedensko tam, me je na dan mrtvih prizor resnično pretresel. Toliko svečk, toliko rožic.... moram priznat, da so mi kolena klecnila in sem mislila da sem bom sesula, čeprav je že 1 leto od smrti moje pupe. Solze so kar same tekle, ne vem zakaj ampak to večer sem hotela hitro vstran. Preveč me je bolelo.
Lepo pesem si napisala, si jo bom shranila.

LP Bambi :angel:




Tada -> POLJE BELIH VRTNIC-Mb (5.11.2004 9:21:43)

Kje pa je polje belih vrtnic - s kateri strani pokopališča; kje je najboljše iti?




Donja -> POLJE BELIH VRTNIC-Mb (11.11.2004 12:40:04)

Mi imamo v neposredni bližini Belih vrtnic grob, kamor hodim svečke prižigat in sem se tudi na Belih vrtnicah ustavila. Prizor te resnično pretrese in sama sem komaj zdrževala jok, ker je z mano bil moj mišek, in sem se bogu zahvalila, da je moj otrok zdrav in prosila, da mi nikoli ne bo tega treba. Ko sem videla mamico prižigat svečko, sem pa kar pobegnila. Le zakaj morajo takoj umret?

Pesem pa je res lepa.




Stran: [1]