mesečno perilo po porodu (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


saba01 -> mesečno perilo po porodu (2.11.2004 12:45:57)

Pozdravljene!
Moja hčerka je stara 2 meseca in jaz sem dobila prvo menstruacijo po porodu.A ta je četrti dan še kar tako močna kot prvi dan.Ali je to normalno,da tako močno krvavim že 4 dni?Prosim povejte mi ,kakšne so vaše izkušnje?


HVALA:zmeden:




NinaŠ -> mesečno perilo po porodu (2.11.2004 12:57:03)

Jaz sem prvo :hudicek: dobila šest mesecev in pol po porodu in je bila tudi zelo močna. Pet dni sem krvavela, da je kar teklo iz mene, šele potem se je začelo umirjati. LP




cufi -> mesečno perilo po porodu (2.11.2004 13:01:20)

Tudi jaz sem prejšnji torek dobila prvo menstruacijo in traja še danes. Tako naj bi bilo zato, ker sem po porodu nehala prej krvaveti (po treh tednih) in naj bi se zdaj še čistila.

LP




kimi -> mesečno perilo po porodu (2.11.2004 15:04:28)

jaz sem imela kot ninaŠ




Dadi -> mesečno perilo po porodu (4.11.2004 21:42:58)

Hojla!
Jaz sem jo dobila ravno danes...5 mesecev po porodu ob polnem dojenju. Pa upam da ne bo dolgo trajalo. ;)




KIRA -> mesečno perilo po porodu (9.11.2004 10:53:17)

jaz sem sicer imela CR, prvo M pa sem dobila nekje pri 6 tednih po porodu. zdaj čakam drugo, pa že teden dni zamuja. kdaj se bo to uredilo???




Dadi -> mesečno perilo po porodu (9.11.2004 11:46:40)

No jaz krvavim iz dneva v dan manj...tako kot pred zanositvijo.




Pupica -> mesečno perilo po porodu (18.11.2004 16:08:58)

jaz sem prvo :hudicek: dobila 5.tednov po porodu, drugo pa 9.tednov:grrr::grrr::grrr:Prej sme mela blage :hudicek:, zdej pa kr 5 dni traja pa bol močna, tako da me je pri 1.:hudicek:že skrbelo da je kaj narobe.
Pa najbolj sem se veselila, da po porodu ne bo potrebno te trapaste:hudicek:tete:grrr::grrr::grrr:




Pikabu -> mesečno perilo po porodu (18.11.2004 20:12:17)

Meni se tudi zdi, da sem jo tudi dobila in sicer včeraj, 9 tednov po porodu. Nisem pa čisto prepričana. Kravitev je šibka, pojavi se enkrat na dan, potem pa cel dan nič. A mogoče katera ve, koliko časa traja, da se ciklus uredi? Jaz sem imela pred nosečnostjo zelo točne M, pa upam, da bo tudi sedaj tako, da vsaj vem, pri čem sem.




Stran: [1]