Tezave po CR :( (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


dory -> Tezave po CR :( (2.11.2004 12:49:17)

Zdej pa res ne vem al je to normalno al ne...sej bom sla na pregled, prej pa me zanima,ce je mela kera podoben problem....namrec ze dva meseca mam menstruacijo na 14 dni in to tkooo mocno in tkooo boleco,da bi najrajs dva dni samo prelezala,tko me vse boli...

Poleg tega sem ugotovila,da ne smem jesti banane...takrat me tko zvije, in predel kjer sem bla sivana postane cist trd :zmeden:...no ko prespim je boljse,pa vseeno tisti dan,ko pogledam banano kar neprijetno :(

papa,teja




nejcko -> Tezave po CR :( (2.11.2004 13:29:41)

Jaz ne po prvem ne po drugem CR nisem imela nikakršnih težav. Prvič sem kljub dojenju dobila menstruacijo po 7-ih mesecih. Vse je bilo ok, le zelooo dolga je bila, do 10 dni. Zdaj po 4-ih mesecih pa je še nimam, edino spodnji del trebuha, okoli brazgotine imam še vedno ohromljen, ne čutim. Upam pa, da bo tudi to minilo. Sem pa tudi jaz zelo panična vsakič, ko me kaj špikne v trebuhu.
Svetujem ti, da greš h ginekologinji ali pa splošnemu zdravniku, ker po moje imaš bolj verjetno kaj s črevesjem narobe. Srečno.




Anonimen -> Tezave po CR :( (2.11.2004 14:43:34)

Ja, menda je pojav, ko se črevesje priraste na rano, kar pogost pojav po CR. Samo ne vem pa, če ima to kakšno zvezo z menstruacijo. Jaz sem imla po carskem rezu normalne mentruacije. Pred nosečnostjo sem imela zelo boleče, sedaj pa brez vsakršne bolečine. Menstruacije. Boležine v trebuhu, tam nekje, kjer naj bi bila znotraj šivana, pa imam po dveh letih in pol še vedno. Kadar nepričakovano kihnem, se dvignem po daljšem ležanju na hrbtu in podobno.
Res raje povej ginekologu.




kimi -> Tezave po CR :( (2.11.2004 15:03:53)

teja raje hitro pojdi in sporoči če je vse ok




dory -> Tezave po CR :( (3.11.2004 12:18:22)

Pisala Pusenjaku k sosedom...ja bo treba res na pregled, pa da vidimo kaj je na stvari...upam srcno,da bo slo vse gladko skozi :)





Anonimen -> Tezave po CR :( (3.11.2004 13:35:01)

Teja, držim pesti, da bo vse O.K., oz. da bodo čimpej zrihtali, če je kaj narobe.




dory -> Tezave po CR :( (3.11.2004 13:58:10)

Hvala Splisni, bom porocala kako bo :)




niki5 -> Tezave po CR :( (12.11.2004 23:36:35)

teja, jaz sicer nisem imela CR, ampak kar se tiče menstruacije se mi je po prvem porodu spremenila. Ciklus je bil daljši, bile so boleče in močnejše krvavitve. Trajalo je kar nekaj časa, ne vem natančno koliko.. mogoče kakšno leto. Kar je pa zanimivo, da od takrat naprej vedno čutim ovulacijo.




Stran: [1]