razsvetlite me-papirji za porodniško? (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


žarnica -> razsvetlite me-papirji za porodniško? (4.7.2007 14:10:57)

Torej, imam bel obrazec in rumen o datumu PDP. Bel je za CSD, rumen za osebnega zdravnika? Kaj pa za delodajalca?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Nevem,dve leti nazaj sem vse to urejala,zdaj sem pa že vse pozabila kako pa kaj.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

A lahko jutri že nesem delodajalcu en ta obrazec,da si fotokopira, saj bi rad dal čimprej razpis za moje delovno mesto ven?




lemavrica -> RE: razsvetlite me-papirji za porodniško? (4.7.2007 14:13:57)

Ja nejbrž je za delodajalca fotokopija dovolj. Meni so sicer dali 3 enake izvode.




chips -> RE: razsvetlite me-papirji za porodniško? (4.7.2007 15:16:48)

Jaz sem tudi danes dobila to potrdilo ampak si je enega obdržala G.,grugega sem nesla k osebnem zdravniku,tretjega sem pa dala zraven ko sem nesla vpisat plače.Upam, da mi ga bodo vrnili,ker ga rabim še potem za CSD.




lemavrica -> RE: razsvetlite me-papirji za porodniško? (4.7.2007 15:17:47)

Zakaj je potrebno potrdilo o PDP nesti k osebnemu zdravniku?




prymorka -> RE: razsvetlite me-papirji za porodniško? (5.7.2007 8:55:14)

KDAJ STE PA DOBILE TE OBRAZCE? jaz sem sedaj 25T in naslednji pregled imam v 28T pa me zanima če ga takrat že dobim ali ne?




Anonimen -> RE: razsvetlite me-papirji za porodniško? (5.7.2007 9:43:46)

IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Zakaj je potrebno potrdilo o PDP nesti k osebnemu zdravniku?


To tudi menz zanima.. Koliko potrdil pa dobimo? Al se nese kopijo??




Anonimen -> RE: razsvetlite me-papirji za porodniško? (5.7.2007 9:45:06)

IZVIRNO SPOROČILO: prymorka

KDAJ STE PA DOBILE TE OBRAZCE? jaz sem sedaj 25T in naslednji pregled imam v 28T pa me zanima če ga takrat že dobim ali ne?



Jaz sem zdaj v 29t, naslednji pregled imam šele v 33t in takrat bom dobila to potrdilo. Je pa full odvisno od ginekologa, eni dajo prej, eni pa kasneje.




prymorka -> RE: razsvetlite me-papirji za porodniško? (5.7.2007 11:36:51)

ja ma pravijo da je treba 2meseca prej oddati na CSD... torej če bom čakala avgustovski pregled bo to pozno...
ne vem,... morm se pozanimat... da ne bom zamudila pri kakšni oddaji papirjev...
lp




Anonimen -> RE: razsvetlite me-papirji za porodniško? (5.7.2007 11:45:08)

Prymorka, jaz sem se pozanimala na CSD. Pač povedala sem jim, da dobim potrdilo šele 31.7., a 26.8. že začnem s porodniško. Rekli so mi, da ni panike, naj papirje prinesem v začetku avgusta, da ne bo prepozno in nič narobe. Zdaj imam doma en kup papirjev, počasi se jih bom lotila izpolnjevati in v začetku avgusta jih bom skupaj s potrdilom nesla tja.

Kdo pa je tvoj ginekolog?




žarnica -> RE: razsvetlite me-papirji za porodniško? (5.7.2007 21:01:25)

no,jaz sem sedaj 29.teden in sem dobila papirje. Nesla delodajalcu danes,kjer so naredili fotokopijo.l




Caarmen -> RE: razsvetlite me-papirji za porodniško? (6.7.2007 9:35:01)

Papir sem dobila v 30. tednu. Dobila sem samo en izvod, ki sem ga nesla na CSD. En izvod je G sama oddala osebni zdravnici - videla sem ga v svoji katroteki. Kar se tiče delodajalca pa ni bilo nobenega obvestila. V materinski šoli nam je bilo povedano, da je delodajalec o tem dovolj zgodaj obveščen iz CSD.




prymorka -> RE: razsvetlite me-papirji za porodniško? (6.7.2007 10:12:56)

tianna moj G je Vitezica iz Kopra...
no pol ok, če je tko, sam morm vprašat na CSD Lucija tko da vidim če velja isto kot pri tebi...

lp





Anonimen -> RE: razsvetlite me-papirji za porodniško? (7.7.2007 22:04:19)

Prymorka, kaj si uredila na CSD? Si se pozanimala?





sazi -> RE: razsvetlite me-papirji za porodniško? (8.7.2007 22:06:44)

na CSD-ju ne moreš nič urejati PREJ kot 60 dni pred PDP, nikjer pa ne piše, da moraš res takrat. Sama sem oddala papirje 10 dni pred nastopom porodniške, pa je bilo vse OK, niti omenil mi ni nihče, da sem pozna. Papir o PDP-ju sem dobila pa v 33. tednu.
K svoji osebni zdravnici nisem nesla nobenega izvoda o PDP-ju. 1 je bil za delodajalca, 2. pa za CSD.




Stran: [1]