pralno sušilni stroj (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


Hanna M. -> pralno sušilni stroj (6.7.2007 16:42:04)

Pozdravljene!
Odločam se za nakup novega pralno-sušilnega stroja.
Katerega priporočate glede na ceno, kvaliteto in ustrezen servis in če se obnesejo, ali je bolje kupiti samo pralni stroj? Poleti sušim zunaj, vmesno obdobje, ko pa se še ne kuri in je zunaj deževno pa nimam kam obesit.

Candyev se dobi že za 490 €.

Že v naprej hvala za namige!




eya -> RE: pralno sušilni stroj (6.7.2007 21:07:06)

Pralnosušilne odsvetujejo. Običajni posušijo samo polovico opranega perila. Baje  se naj bi funkcija sušenja uporabljala samo poredko.

Tako so meni rekli par let nazaj, mogoče je zdaj kaj drugače, obrni se še na prodajalce.




fragola -> RE: pralno sušilni stroj (6.7.2007 22:13:29)

Tudi meni so odsvetovali, da kupim pralnosušilni stroj! Prodajalec je rekel naj kupim posebej, ker ne oviva tako dobro in ne suši tako dobro. Tako da zdaj sem kupila pralni stroj zdaj me čaka še sušilni. Pralni stroj sem kupila od Gorenja in tudi sušilni bom vzela od Gorenja. (podpiram slovenske proizvajalce)[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Muca83 -> RE: pralno sušilni stroj (10.7.2007 21:42:24)

Jaz imam pralno-sušilni stroj. In to unega od Candy opere 5, posuši 5. Živim v bloku in nimam placa, da bi imela posebej. Mi je pa ful všeč.

Voda od sušenja odteče kar po cevi, kot za pranje, ni nobene posode za zbiranje ali pa, da bi mogla imeti cev speljano ven. Tudi nitke večinoma odplakne. Malo po sušenju z vlažno krpo obrišem gumo, da spravim dol nitke. Imam ga pa že leto in pol, pa še vedno dela brezhibno. Res pa je, da v njem sušim večinoma spodnje perilo in nogavice. Ostalo načeloma obešam.

Aja, cena je bila pa pred 1,5 letom 155 tisočakov.




Balonchy -> RE: pralno sušilni stroj (11.7.2007 2:12:58)

Pralni posebej, sušilni posebej!!!





orhideja75 -> RE: pralno sušilni stroj (11.7.2007 7:30:01)

IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Pralni posebej, sušilni posebej!!!



OBVEZNO!




Katrin -> RE: pralno sušilni stroj (11.7.2007 15:09:11)

Jaz imam Electroluxov pralno-sušilni stroj že nekaj let in sem zelo zadovoljna [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]