Izdelava načrta,..... (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


Anonimen -> Izdelava načrta,..... (11.7.2007 20:58:55)

No tudi mi2 sva kupila parcelo (nadomestna gradnja),sedaj pa iščeva arhitekta, ki nama bo pomagal z načrtom....pa me zanima če ima katera kaj izkušenj s tem in koliko to cca znese cenovno.

Vsak nasvet je dobrodošel,....


Lp

Edina




lukec -> RE: IZDELAVA NAČRTA,..... (11.7.2007 21:15:58)

To bo sedaj spet zvenelo kot reklama. Če se odločiš za gradnjo s siporexom (ytongom) imajo na voljo 22 tipskih hiš in 2 nizkoenergijski. Če se odločiš za katero od njih, ti zastonj pripravijo vso projektno dokumentacijo za pridobitev gradbenega dovoljenja. Meni se zdijo hišice luštkane, vendar so to zaenkrat še sanje. Poglej na njihovo stran, mogoče vama bo kakšna všeč in bosta prišparala nekaj evrov.




BaByGiRl -> RE: IZDELAVA NAČRTA,..... (11.7.2007 22:12:33)

Midva sva pririnila do pridobivanja gradbenega dovoljenja, ki pa se sedaj vleče ker so dopusti [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
Če te kaj določenega zanima, mi pošlji zasebno sporočilo, da ne bo kaj narobe tukaj, če pišem o kakšni firmi in ji delam reklamo.




Olivija -> RE: Izdelava načrta,..... (11.7.2007 22:47:33)

Sva pridobila nekaj predračunov od arhitektov in cena se je gibala od 4000-6000 evrov (idejni načrt do gradbenega dovoljenja). 




Erdbeere -> RE: Izdelava načrta,..... (11.7.2007 22:59:14)

midva sva vzela pa tipski načrt in je bila cena 2000€ z vsemi papirji ki sodijo zraven....imajo pa tam 250 načrtov, če te zanima vprašaj..je pa tud na internetu stran.




2mama -> RE: Izdelava načrta,..... (12.7.2007 10:39:31)

mi smo imeli adaptacijo hise (v bistvu so ostali samo zunanji zidovi - to smo naredili, da nismo rabili dovoljenj), pa nam je naredila znanka arhitektka. posnetek stanja za 150 evrov (preden smo vse porusili znotraj) in in nov nacrt za 200 evrov. pa nam je ratala res lepa hiska.




Anonimen -> RE: Izdelava načrta,..... (12.7.2007 15:10:37)

No te cene ki ste jih vi navedli so normalne v primerjavi s tistim, kar so meni rekli zadnjič.....sem mislila da bom na rit padla.
Sem za foro klicala nekega arh. v Domžale pa mi je reku da bi me načrt prišel tam nekje okrog 2,0 mio SIT....HALLLOOO A NI TO MAL VELIK!?
A mislite da majo to vsi take cene al kaj?
No sicer sva za naslednji teden zmenjena pri eni v Kamniku pa me tud zanima kako bo ceno postavla.




Stran: [1]