pediater-ljubljana moste (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


tinadvojčica -> pediater-ljubljana moste (11.11.2004 23:56:54)

Pozdravljene!
Stare smo en teden in počasi bomo šle na obisk k pediatru.Zanima me če ima katera kakšne izkušnje z pediatri v ZD Moste in ZD Polje.Sem v dilemi ker ne vem kam naj gremo!!!




analizapola -> pediater-ljubljana moste (14.11.2004 17:22:53)

Brez skrbi. V Mostah je zd popolnoma prenovljen. Nasa zdravnica je dr kalinšek :) in smo z njo zelo zadovoljni-

z Zd Polje pa nimamo izkušenj.
:muca:




African queen -> pediater-ljubljana moste (14.11.2004 17:40:26)

Hola,
Sam ne hodi v ZDR.dom Polje, ker so same kritike čez pediatre,ki delajo tam!
Mi hodimo v Moste in imamo KALINŠKOVO,ki je SUPER!!Res ti jo priporočam!
Lp




sonjakk -> pediater-ljubljana moste (18.11.2004 11:41:53)

MI hodimo k dr. Pavlici, zelo super je.




Anonimen -> pediater-ljubljana moste (18.11.2004 11:57:18)

Pozdrav mi hodimo (še) v ZD Moste-Polje, vendar ti jih ravno ne priporočam preveč, naš dr. Šušteršič ni sicer nič "škodljiv" kaj bogve kako "koristen" pa tudi ne. Je sicer star gospod z ogromno izkušnjami (sam ima menda 6 ali 7 otrok), ampak včasih preveč govori o svojih, na naše pa pozabi...Tako se mi je že 2x zgodilo, da je prišla v njegovo ordinacija sestra in ga opomnila, da zunaj čakajo, no ko želiš kaj sam povedat ali vprašat pa zmanjka časa...




SILVA -> pediater-ljubljana moste (28.11.2004 20:45:09)

Hodimo v moste k Dr.Pavlici in se mi zdi super.Včasih mogoče malo pretirava ampak vseeno bolje to kot da ne bi.Pri nas se je to pretiravanje,dobro obneslo.
lp




kokoko -> pediater-ljubljana moste (29.11.2004 11:25:48)

Me zanima kakšne kritike so glede pediatra v ZD Moste-Polje. Sploh s strani ljudi, ki si niti imena zdravnika svojih otrok ne zapomnejo. G. ŠUŠTAR ima pa res sam 7 otrok in po novem tudi enega vnuka. Priznam pa, da se je z njim rahlo težko pogovarjati.




Stran: [1]