Polovični delovni čas - izplačilo dodatkov k plači (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


Ženkica -> Polovični delovni čas - izplačilo dodatkov k plači (13.8.2007 22:17:16)

Nameravam vložiti vlogo za polovični delovni čas do otrokovega 3. leta; kar se tiče osnovne plače mi je vse jasno, nikjer pa ne zasledim kako je z izplačilom dodatkov kot so prevoz na delo, malica, regres itd.
Kaj je obvezno in kaj ni izplačati oz. v kakšnem obsegu? Ali o tem kje kaj piše, npr. kakšen zakon; nič nisem našla.

Zanimajo me vaše izkušnje.

Hvala.

Ženkica




Anonimen -> RE: Polovični delovni čas - izplačilo dodatkov k plači (13.8.2007 22:18:14)

Malica in prevoz ti pripadata če delaš štiri ure ali več. Enak znesek kot če delaš polni delovni čas. Za regres pa ne vem.




Veverička -> RE: Polovični delovni čas - izplačilo dodatkov k plači (13.8.2007 22:20:43)

Malica, prevoz in regres ti pripadajo normalno. Jaz delam skrajšan del. (6 ur) in dobim vse. Saj ti tudi dopust normalno pripada - potem ti tudi regres. Prevoz tudi (saj se moraš pripeljat in odpeljat). Malica pa tudi pripada, če si zaposlen 4 ure oz. več. Vsaj tako so meni na CSD razložili, ko sem še bila v porodniški in sem se zanimala za to.




Slončica -> RE: Polovični delovni čas - izplačilo dodatkov k plači (13.8.2007 23:01:52)

Pripada ti vse razen tista razlika v delovnem času..v denarju mislim.Prispevki,stimulacije,dopust....vse je isto




Anonimen -> RE: Polovični delovni čas - izplačilo dodatkov k plači (13.8.2007 23:03:33)

kako je pa pol z otroškim dodatkom? a ga več dobiš k je nižja plača al ne k ti že tak kao držva plačuje prispevke?




tajtaja -> RE: Polovični delovni čas - izplačilo dodatkov k plači (13.8.2007 23:11:16)

Ja, dobiš ga več, vendar ne takoj, ampak šele takrat, ko vlagaš podatke za tisto obdobje, ko si delala štiri ure.
Pozna se mogoče kakšen razred, kaj dosti ne, ker se k plači prištevajo tudi prispevki, ki ti jih plačuje država.




Anonimen -> RE: Polovični delovni čas - izplačilo dodatkov k plači (17.1.2008 11:25:46)

Zivjo,

mene pa zanima, ce katera ve, kako je s casom za malico. Sem zaspolena za polovicni cas in me zanima, ce mi prirpada 30 minut za malico.

LP i hvala.




Anonimen -> RE: Polovični delovni čas - izplačilo dodatkov k plači (17.1.2008 13:28:30)

mislim da ne.




Stran: [1]