pritisk - aparat (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


ČITA -> pritisk - aparat (19.11.2004 10:51:52)

Lani sem rodila 3 tedne prezgodaj in sicer zaradi poečanega pritiska (150/100). Sicer je minilo že leto, ampak še vedno me matra pritisk. In ker menim, da je sedaj pa že res skrajni čas, da nekaj naredim, sem se odločila, da si kupim aparat za merjenje pritiska.
Mi lahko kakšnega priporočite? Kje jih sploh prodajajo? Kakšne so cene?? Za pomoč se zahvaljujem.




Anonimen -> pritisk - aparat (19.11.2004 11:48:12)

Jaz sem pred leti kupila enega v Medisanu, Omron ali kaj je že. Ne vem, jaz sem kar izbrala enega in je O.K.




kimi -> pritisk - aparat (19.11.2004 14:50:58)

moja babi ima enega elektronske za na roko pa nimam pojma kje ga ju kupila sam vem pa da full dobr in lahek za uporabo ga daš na zapestje in pritisneš tipko in to je vse




TARA in MAJ -> pritisk - aparat (19.11.2004 20:39:16)

imajo jih v Big bengu elektronske sam jes ga nebi kupila




taes -> pritisk - aparat (19.11.2004 21:12:26)

Ne kar nekaj kupit! Tuid jaz imam omron in je fajn. Zdravniki zelo odsvetujejo aparate, ki merijo pritisk v zapestju, zato raje kupi tistega, ki je za nad komolec. Je bil pred enim letom nekaj čez 20 tisoč v Sanolaborju. Celo nosečnost sem si vsak dan, včasih tudi po 10x merila pritisk, ker sem imela tudi take probleme s tem, pa še vedno dela. Je pa čisto avtomatski, pa spomina ima 13 ali pa 14, pa pokaže pritisk in pulz. A so ti naredili carski rez? koliko pa si imela na koncu pritiska?Jaz imam zdaj po porodu v redu. Pa še doma sem in s pikico tako uživava! Vem pa, da ko bom šla spet v službo bo spet slabše tudi s pritiskom. Pa svetujem ti, da greš na pregled v bolnico Petra Držaja v LJ: Jaz sem že bila. Tudi zdaj po porodu.
Pa dober nakup in čimboljši pritisk!




Stran: [1]