šola za starše (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Spark -> šola za starše (21.8.2007 12:53:06)

Dajte mi povedati, vi ki ste v drugo noseče ali ste obiskovale šolo za starše?
In kako je s prisotnostjo očeta pri porodu. Moj mož je bil pri prvem porodu prisoten. Takrat je imel tisto potrdilo iz šole za starše.  Ampak tistega potrdila nimamo več, in me zanima ali mora še enkrat obiskovati šolo oz.  če je ne bo sedaj obiskoval, ali bo smel biti prisoten pri porodu. Rodila pa bom v Ljubljanski porodnišnici.





abc100 -> RE: šola za starše (21.8.2007 13:03:48)

za očeta potrdilo velja pet let.




kjava -> RE: šola za starše (21.8.2007 13:16:38)

Jaz je drugič nisem obiskovala, za moža pa itak ni noben vpraša. Mislim, da mora brez potrdila nekaj več plačat, ampak midva sva prišla ponoči, ko blagajna ni delala in ni pol tud noben več reku, da mora kaj plačat.




tecka_nosecka -> RE: šola za starše (21.8.2007 13:23:48)

Pri nas na Ptuju ati ne rabi met nobenega potrdila in tudi nosečka ne. Se pa plaša 10 EUR, če želi biti ati poleg.




Spark -> RE: šola za starše (21.8.2007 13:59:18)

IZVIRNO SPOROČILO: abc100

za očeta potrdilo velja pet let.


Ma ne vem kje imamo tisto potrdilo, mogoče smo ga oddali v porodnišnici ali pa zgubili. Sem že iskala pri starih papirjih pa ga ni.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (21.8.2007 16:45:17)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> RE: šola za starše (19.1.2021 13:16:48)

Živjo, ima mogoče kakšno informacijo kako je z izvajanjem šole za starše v teh časih? 





LoniRR -> RE: šola za starše (22.1.2021 21:20:54)

Zivjo. Kot je bilo meni receno naj bi potekala virtualno. Mogove povprasate pri svoji ginekologinji, ki vam bo lahko podala informacijo iz prve roke.





mojcy1 -> RE: šola za starše (29.4.2021 8:19:11)

Pozdravljene.
Se je katera lotila virtualne zadeve? Kolikor sem sama zasledila gre bolj za videe in članke? Je katera našla kaj drugega? 





Tasykaa RR -> RE: šola za starše (8.6.2021 22:27:58)

Jaa kolikor je meni znano še vedno samo preko videev potekajo šole za starše 🙈  ni enako kot če ti nekdo v praksi kaj pokaže, sploh v pričakovanju prvega otročička 🥰  saj tudi brez tega gree 🤣 sam pač določene stvari bi pa mogoč prav prišle 😀 jaz sem si na youtubu kaj pogledala 🤣 







mojcy1 -> RE: šola za starše (16.8.2021 20:05:26)

Meni osebno je online vse brez veze, ker sr mi zdi, da tudi sama nisem prevec skoncentirana.... V zivo je veliko vecja kvaliteta... Nekako lazje... Mogoce pa samo problematiziram 🙄🙄🙄





Tasykaa RR -> RE: šola za starše (18.8.2021 9:42:29)

mojcy1 se strinjam s tabo 👍 sama sem se vedno navajena "stare šole" pri vsem 🙈 ceprav je zadnje case tezko, ker je tehnika tak naprej in zdaj se korona poleg 😔 nee ne problematiziras 😀 samo ni enako kot ce meni nekdo v praksi nekaj pokaze 😀👍 jaz sem malo pogresala šolo, sploh ker sem prvič mamica ☺ pač boljse mi je vseeno blo pač tisto nekaj osnovno pogledat na you tubu kar, kot pa nic 🙈





Stran: [1]