živjo punce,še nekaj! (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


naja78 -> živjo punce,še nekaj! (22.11.2004 17:55:02)

lep pozdrav.:bravo:
glih sem prebirala nekaj o O,v strokovni literaturi,in piše da ženske,ki imajo M na 28 dni,morjo:sloncek:,oziroma naj bi,11,13,15 dan.14 dan naj bi bila O.
Baje se O določi,seveda če imaš redne M,da odšteješ 14 dni,od dneva ko moraš dobit pričakovano M.

SEM ZAKOMPLICIRALA KAJ.:zmeden:jaz bom kar probala,zakaj pa ne.

pa še nekaj,BT se ti dvigne šele po O.In to naj bi bil zadnji plodni dan v enem ciklusu.:sloncek: je treba vsaka 2 dni prej.traja pa da pogruntaš.ker ko je že O je treba pohitet,saj jajčece v 18-24 odmre.

:zmeden2: še nekaj me zanima:racka:

če ženska kao zanosi pred O,ČEPRAV ČE NE VE PA RECIMO DA JE PRIŠLO DO OPLODITVE JAJČECA,torej par dni prej,ali Čuti O.???ali ima ravno tako bolečine v jajčnikih,ker meni to ne gre v glavo.:metulj:kako lahko čuti bolečino ob ovulaciji,torej če je jajčece ovuliralo-pol se ni oplodilo.
torej na kratko ali oplojeno jajčece ovulira.??

sem smotana ne.no da vidmo vašo razlago.jaz sem že cel znanstvenik,ha ha.:grrr:




beti 1 -> živjo punce,še nekaj! (22.11.2004 18:20:29)

Dokler ni ovulacije, ne more biti oploditve, se pravi če bi prišlo do oploditve pred predvideno O, bi morali bit tudi znaki O, ki jih ženska čuti pred tem dnem.
lp
beti




naja78 -> živjo punce,še nekaj! (22.11.2004 20:32:32)

uf kratko in jedrnato ampak hvala.valda mora jajčece ovulirat da se potem oplodi.ok.spet pomirjena.hvala
ima še katera kako mnenje??




Stran: [1]