ikea-predalnik (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


želva -> ikea-predalnik (2.9.2007 18:21:14)

Rabim nasvet oz. vaše izkušnje in sicer z ikea pohištvom! Rada bi naročila ikein predalnik MALM, ki je ravno prav velik,širok,barva je super,ampak saj veste,če stvar ne moreš sprobat, vidit nisi čist sigurn? Ali katera ima ta predalnik in kako je zadovoljna, ali se predali dovolj odpirajo in so dovolj visoki? Saj bi pripopala slikico pa na znam.Opa, pa znam!

LP,  [image]http://www.ikea.com/PIAimages/25869_PE099435_S3.jpg[/image]




rainbow -> RE: ikea-predalnik (2.9.2007 22:22:10)

Midva sva zdaj avgusta kupila ravno dva taka [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Sva ju tudi seveda sama sestavila, se moram pohvalit, da sem pri drugem bila že pravi mojster.

jaz sem zelo zadovoljna, predali se lepo odpirajo (edino če imaš dolge nohte, pa če na hitrco hočeš odpret, se bi morda lahko kak noht zlomil, posebej jaz sem nerodna), tudi na izgled je zelo lep; paketi so bili ful težki; so pa iz furnirja (jaz sem najprej mislila, daje masiven les); midva sva to nabavila za najini punci, pa ta velika je dobila posteljo iz iste serije. tako da bomo v tem stilu tudi dopolnjevali sobo. Mi je pa všeč, ker je svetel les in ful fensi deluje.

Aja, pa navodila so tudi zelo jasna, tak da ni problema.




Minerva -> RE: ikea-predalnik (3.9.2007 20:52:36)

Midva imava celotno spalnico iz te serije (posteljo + nočne omarice + predalnike) in sva izredno zadovoljna. Ni ravno masiven les, kar vidiš tudi po ceni, ampak predalniki so stabilni, predali se lepo odpirajo, so dovolj prostorni, v en predal grejo 3 kupi zloženih moških majic ... Tudi za pogledat so prav lepi, ne zgledajo cheap. V uporabi jih imava približno 1 leto in zaenkrat vse OK.
Jaz imam vse iz Ikee in sem zaenkrat izredno zadovoljna.




Spark -> RE: ikea-predalnik (4.9.2007 8:44:13)

Želva daj mi povej, kako pa boš naročila ta predalnik? Kolikšni so stroški, kolikšen je dobavni rok?
Meni je tudi všeč in in iščem nekaj namesto previjalne, in po merah sodeč bi mi pasal tak predalnik.




Anonimen -> RE: ikea-predalnik (4.9.2007 8:49:15)

js imam malm zadeve in malm je zakon!




MarijaPo -> RE: ikea-predalnik (4.9.2007 8:58:29)

Mi smo ga kupili pred 2 letoma (dva dvojna s 3 predali) in so zelo zelo kvalitetni in predvsem tihi. Pa tudi estetski.
Nam se super obnesejo.




Marogica -> RE: ikea-predalnik (4.9.2007 9:00:56)

Sama nimam MALM-a, se pa mi zdi ena izmed boljših zadev pri Ikei, oblikovno in kakovostno. Če bi si kupovala spalnico, bi bila sigurno MALM




želva -> RE: ikea-predalnik (4.9.2007 10:24:30)

Spark!
Tud jest mam to namest previjalne, ker se mi zdi bolj praktičn, predvsem pa cenej!
Naročila pa sem stricu, ki je šofer in hodi 1 krat na teden v Graz!
Sm pa vidla na ikeini strani, da lahko tud prek neta naročiš,kako pa kaj, pa nimam pojma.
Sm pa zdej, k tok hvalte tale malm, študirala, da bi si kar  celo spalnico nabavla, sam neki ne najdem drugih njihovih izdelkov!Grem brskat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




*lea* -> RE: ikea-predalnik (4.9.2007 11:22:31)

Imam celotni spalnico MALM in je super. Go for it !




mlavla -> RE: ikea-predalnik (23.10.2007 9:56:50)

mene pa zanima koliko ste dale za poštnino in koliko časa traja, da pošiljka prispe....

lp




Stran: [1]