riževo mleko - nujno (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Prehrana otrok



Sporočilo


visnjaaa -> riževo mleko - nujno (13.9.2007 8:07:43)

Živjo!

Imam 7 mesecev starega sina in ima po kravjem mleku probleme...pa sem včeraj kupila riževo mleko Isola Bio.
Zdej me pa zanima, če morem to mleko prej prekuhati?

Hvala za odgovore in lp




marita -> RE: riževo mleko - nujno (13.9.2007 8:16:30)

jaz imam riževo mleko od granovite in ga ne prekuhavam, mislim, da pri teh mlekih to ni potrebno.




*Uršula* -> RE: riževo mleko - nujno (13.9.2007 9:30:25)

jaz sem imela istega kot ti pa ga nismo nič prekuhavali.




jakaracman -> RE: riževo mleko - nujno (14.9.2007 11:29:25)

Zakaj mu pa pri 7 mesecih daješ kravje? Kupi mu prilagojeno, če mu daješ prilagojeno kravje in ga ne prenaša pa probaj s Sojinm-SOM iz Mullerja.Če ne pa pregomin.




visnjaaa -> RE: riževo mleko - nujno (15.9.2007 11:34:05)

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Zakaj mu pa pri 7 mesecih daješ kravje? Kupi mu prilagojeno, če mu daješ prilagojeno kravje in ga ne prenaša pa probaj s Sojinm-SOM iz Mullerja.Če ne pa pregomin.


Sej mu ne dajem kravjega, sma poskusila frucverge in potem je bila cela štala....kakal se full zeleno, zvijalo ga je in po ritki je dobil izpuščaje.
Po 3 - 4 dneh pa se je stanje izboljšalo. Zdej pa ne vem, ali je bilo od frucvergeja???? P mi je reku, naj čisto prekinem z mlečnimi izdelki, razen riževo mu lahko dam.

lp




mojcapr -> RE: riževo mleko - nujno (17.9.2007 11:30:45)

Jaz ga nisem prekuhavala. Moja punca je imela laktozno intoleranco in je jedla cornflakes z njim, belo kavo.  Delala sem špinačom pire krompir in vse ostalo. Špinača je bila super sladka. Sedaj sva že na kravjem in je vse OK.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Stran: [1]