otroška soba - ideje za stene (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


livia -> otroška soba - ideje za stene (14.9.2007 13:53:45)

Živjo!
Selimo se in atamala bo sedaj dobila svojo sobo. Pohištvo bo večinoma v beli barvi.
Kaj predlagate kako naj pobarvamo stene, ali kaj narišemo gor? Kje se dobi kake šablone za risat na stene, s čim se to riše,.....?
Sedaj ima v sobi nalepke iz BB, vendar bo ta soba veliko večja in ne bodo prišle do izraza.
Prosim za čimveč idej.




Strawberrie Cherrie -> RE: otroška soba - ideje za stene (14.9.2007 14:00:37)

Jaz bi nribici a tvojem mestu vzela projektor in risala po steni. Predvsem zaradi belega pohištva. Kakšne pisane zadeve ala ribice ali safari. 




cmokec -> RE: otroška soba - ideje za stene (14.9.2007 14:09:30)

Preko ebay-y smo naročili velike stenske nalepke in nalepili. So pa tudi narisani motivi izredno lepi, samo ne vem, kako so obstojne barve, ker že pri nas vsak otrok z dlanjo po nalepki boža. Ker otroci gledajo tudi z roko, a se narisano potem razmaže?




livia -> RE: otroška soba - ideje za stene (14.9.2007 14:17:40)

Cmokec, a lahko prilepiš kak link do te strani na ebayu?




lukec -> RE: otroška soba - ideje za stene (14.9.2007 15:06:46)

Naš ima sicer majhno sobico, sem mu pa na stene risala kar sama, ko sem še bila noseča. Niso prave umetnine so pa enkratne ..




Anonimen -> RE: otroška soba - ideje za stene (14.9.2007 15:14:22)

jaz sem najprej razmišljala da bi jima mož narisal kake šponske zadeve na stene, ker res obvlada slikarijo. ampak sva se potem premislila in se odločila, da jima bova na stene raje obesila kake slike otročke, kar lahko če se zadeve naveliča hitro zamenjaš, da pa prebarvaš uno sliko na steni zna bit pa kar problem.




suzanamai -> RE: otroška soba - ideje za stene (14.9.2007 15:20:22)

Midva sva mu sobo pobarvala na njegovo željo rdeče, potem sva narisala rumeno cesto in gor nalepila nalepke cars, ki sva jih kupila v bušiju. So precej drage ampak se splača, so kvalitetne in jih po mili volji prestavljaš.
Slike so v mojem albumu.




Maja91 -> RE: otroška soba - ideje za stene (4.10.2021 13:48:15)

Jaz sem kupila velike stenske nalepke pri INSPIO in so zares lepe. https://www.inspio.si/
So narejene iz folije, ki spominja na tkanino in je prijetna na otip. Nalepke nad posteljo ustvarijo prijeten občutek. Čudovito poživijo otroško sobo. Toplo priporočam. [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]