vročina (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


žužu -> vročina (29.11.2004 10:39:05)

prej sem si merila temperaturo in jo imam 37,2. zdaj pa sem čist zmešana. sicer me malo boli grlo in ne vem a je zaradi tega, ker vem, da imajo nosečnice povečano temperaturo.:zmeden2:
:hudicek: pa ne pričakujem šele čez dober teden dni.




sade -> vročina (29.11.2004 13:09:52)

hej žužu (tako je bilo ime mojemu medvedku ko sem bila mala) nisem tega vedela, potem je možno, da imam tudi jaz možnosti, ker se mi je naredu velik herpes od malce povišane temperature.
Pa še to ali je možno, da je eden od znakov vrtoglavica??? Meni se že par dni res vrti v glavi... sicer imam nizek pritisk ampak to je too much!!!
čao:muca:




pupika -> vročina (29.11.2004 13:20:59)

Ojoj sade, kako bi bilo lepo, da bi se tudi izpolnila tvoja želja, kdaj jo ne pričakuješ. Kdaj si nehala jesti KT?

LP, :kuza::kuza:




sade -> vročina (29.11.2004 14:43:22)

;)KT ne jem uh že 8 let- jih ne prenašam, sem taka emocionalna bomba, ki sem non stop samo jokala.
Ne pričakujem pa :hudicek: 10.12.
Ampak res se mi vrti.... kot da sem pijana, saj je dober občutek ;).
Je pa tudi res, da nimam nobenih okusov in moje že tako majhno oprsje ni nič večje in nič občutljivo!!!
Pa edino kar je sem utrujena, no lena... to mi je pa v krvi :)-
Se mi splača upat na :nosecka:???




sade -> vročina (29.11.2004 14:46:58)

Pupika še to, s tem ojoj si mi kar malo upanja vlila, da bi pa celo nama lahko uspelo. Sicer se trudiva 6 mesecev ta bo 7 amak jaz nikoli nimam nobenih znakov, vedno isto.
Kje si pa ti???? Mislim kako dolgo :sloncek:




pupika -> vročina (29.11.2004 14:53:57)

Joj sade sem te zamenjala z sabo, glede KT.

Midva pa sva se do sedaj trudila 4 mesece, ravno sedaj čakam al bo prišla al ne, mi zamuja že dva dni, samo CB je bil včeraj negativen, drugače sem pa imela dan pred pred.M rjavo kapljico.

Bomo videli kako bo, upam pa na vse najboljše.
Za vse nas :rozica::rozica::rozica::rozica:




Stran: [1]