Na koliko časa hranjenje? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Nedonošenčki



Sporočilo


ALEKSA13 -> Na koliko časa hranjenje? (30.9.2007 17:10:55)

Pozdravljene,

jaz sem zelo v dvomih na koliko časa naj hranim svojega fantka (nedonošenček,star bo dva meseca, po "pravem" bi se moral roditi v zač.oktobra). Nekateri zdravniki in sestre so mi rekli na tri ure podnevi (tudi če se ne zbudi ga naj sama zbudim), ponoči prav tako. Spet drugi da ga pustim spati, ko se sam zbudi, pa ga nahranim. Jaz prakticiram to drugo, saj se sam zbuja podnevi na 3 do 4 ure, ponoči pa se zbuja malo bolj pogosto, tako da ga hranim enkrat sredi noči, enkrat pa cca 5-6 zjutraj. Če pa se slučajno ne zbudi na 3,5 ali največ 4 ure pa ga res zbudim. Kaj menite ve, na koliko časa jeste vi (kaj so vam rekli pediatri)? Hvala  za vsako  mnenje oz. odgovor, saj res ne vem več kaj je prav. LP. Sendy




anajmad -> RE: Na koliko časa hranjenje? (30.9.2007 18:00:15)

Me,ko sva prišle domov sem jo dobre pol leta hranila na tri ure-strikno. Potem po občutku. Ponoči pa še sedaj ji dam 250 ml Milumila,pa kljub temu,da je stara 21 mesecev,koirigirano 17 in pol mesecev.




ALEKSA13 -> RE: Na koliko časa hranjenje? (30.9.2007 18:20:46)

Sem pozabila povedati, da ga hranim na flaško-Aptamil Prematil. LP




kajalin* -> RE: Na koliko časa hranjenje? (30.9.2007 18:48:40)

Js sm mojo hranila tak ko se je zbudila3-4ure,rodila se je v 36t,težka 2000g,pa se ji je poznalo da napreduje,zato jo nisem zbujala,isto aptamil.pa očitno ni bilo nič narobe,ker je zdaj že skoraj triletna damica,zdrava in čist normalno težka[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]