Ideje - poročno darilo (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


Žabika -> Ideje - poročno darilo (1.10.2007 22:15:22)

Upam, na kakšen dober predlog.

Za poročno darilo, za daljno žlahtnico. Poročena je že, grem uradno čestitat in nekaj (???) iz rok dat. Kaj????




Anonimen -> RE: Ideje - poročno darilo (1.10.2007 22:15:46)

vprašaj jo ampak resno!




Čebelica - trot -> RE: Ideje - poročno darilo (1.10.2007 22:22:27)

Odvisno za koliko denarja?

Kopalna plašča zanjo in zanj. Men je blo to lepo darilo.
Najbolj bedne stvari so kakšni krožniki, kozarci,...., če jih ne zbereta mladoporočenca sama.




lex -> RE: Ideje - poročno darilo (1.10.2007 22:22:45)

midva sva dvema frendoma dala mizico za zajtrk v postelji in zraven čajni servis, aja mizico sva kupila v doti za okoli 30€




Naja30 -> RE: Ideje - poročno darilo (1.10.2007 22:33:39)

Ta zgornja ideja je super! Jo bom mogoče v bližnji prihodnosti uporabila![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Meni je tudi bilo všeč darilo kopalna plašča za oba. Ali pa kaj uporabnega. Res najbolje, da vprašaš.




Žabika -> RE: Ideje - poročno darilo (1.10.2007 22:41:08)


IZVIRNO SPOROČILO: lex

mizico za zajtrk v postelji


lex, hvala! Ful dobra ideja. Jutri grem kupit. Upam, da jih imajo še.




Barči78 -> RE: Ideje - poročno darilo (2.10.2007 9:12:06)

Jaz recimo nisem vajena nosit kopalnega plašča, mož ga sicer ima, ampak ga pomojem še nisem videla oblečenega v njem. Tko, da stvar navade.
Meni vedno pride prov kakšna posoda za pecivo, piškote, sva dobila kristalno. To se vedno rabi. Pa za darilo sva dobila tudi vsak svoj predpasnik za kuhanje z velikim sončkom, ful sta luštna.
Pa recimo kristalni podstavek (okvir) za npr. poročno sliko.




Barči78 -> RE: Ideje - poročno darilo (2.10.2007 9:55:35)

Aja,  v Svilanitu imajo ful luštne brisače, na katerih sta všita ženin in nevesta. Če mogoče veš kakšne barve ploščic imata v kopalnici, lahko še celo izbereš take barve.




Anonimen -> RE: Ideje - poročno darilo (2.10.2007 10:48:14)

Midva sva dobila različna darila, ampak več ali manj kar denar.
Eno darilo pa je bilo razvajanje v Domini v Welnes Sensu, masaža in savne, super je bilo, pa tudi na nivoju.
To kar mladoporočensi potrebujemo, razvajanje.




BLAŽIKA -> RE: Ideje - poročno darilo (2.10.2007 12:14:11)

razvajanje v Domini v Welnes Sensu


to se mi pa zdi res super darilo.




dasa7 -> RE: Ideje - poročno darilo (2.10.2007 12:38:59)

ojla,
pojdi v trgovino Alenka za bezigradom in sicer tam imajo razne figure iz brisac kot naprimer sloncka, pujska, krokodila,puncko,fantka, zabo,golobcka, torto,....zraven se da lahko tudi kaksna kopel,ce so ze figure iz brisac ali pa disava za razvajanje  v kopalnici.Vse tudi aranzirajo in cenovno ugodno.Meni je tako darilo zelo izvirno in do sedaj ga je bil vsak zelo vesel.Pa prakticno se povrhu.Lp




dasa7 -> RE: Ideje - poročno darilo (2.10.2007 12:56:44)

v mojem albumu so slike figur




Stran: [1]