PREMALO KG& bolj kalorična hrana (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


silvestra -> PREMALO KG& bolj kalorična hrana (3.10.2007 21:42:46)

Hoj!

Že sam naslov pove veliko. Včeraj sem bila na pregledu pri pediatrinji in je rekla, da ima premalo kg.  30.9. je dopolnil 1 leto in ima 9600 kg, je pa prekmalu rojen (v 34t).  Res je da ni nevem kakšen jedec, je največ 3-4 na dan. Zajterk, vmesna malca, kosilo, pa zvečer.
Nevem kaj naj naredim. Pravi da mu naj dajam bolj kalorično hrano. 

Ima katera kakšen predlog, oziroma če ima mogoče kakšna kakeršen koli jedilnik mogoče iz strani pediatrov ,da so jim rekli kaj jesti.
Pomoč!!!!


lp,silvestra




Strawberrie Cherrie -> RE: PREMALO KG& bolj kalorična hrana (3.10.2007 21:45:29)

Nisem sicer podkrepljena z nasveti pediatrov, ker nam telesna teža ne dela problema.
Ampak pomojem bi mogla gledat nekje v smislu testenin, dodajanja kisle smetance, polnomastnih izdelkov iz mleka. Čokolino je redilno, precej.




sončnica13 -> RE: PREMALO KG& bolj kalorična hrana (3.10.2007 22:00:43)

No, naš je imel pri skoraj 13-ih mesecih 7630g in sem dobila tel. št. od dietika, kamor moram še poklicat (sem nekajkrat že poizkusla-neuspešno). Če te zanima, ti lahko jo lahko posredujem na Z.S.




Anonimen -> RE: PREMALO KG& bolj kalorična hrana (4.10.2007 8:20:38)

Jaz sem imela pri enem letu isto kg, pa niso mami nic tezili (ok, sem bila pa majhna - 70cm).

Sicer pa dodajaj maslo, sladko/kislo smetano ... Vec sladkorja in mascobe.

LP




mojcapr -> RE: PREMALO KG& bolj kalorična hrana (4.10.2007 15:49:40)

Moja hčera je imela pri enem letu 7020 g -rodila se je z 2400 g. Šle sva od Poncija do Pilata na koncu niso ugotovili nič-.Sedaj je stara 3 leta in ima malo več kot 10 kg.
Probaj s polical praškom ga dobiš v lekarni. Zmešaš ga zvečer v napitek in je kalorični dodatek brez okusa, ampak naša mala je potem manj pojedla, načakinji pa je pomagalo.  Ne sekiraj se, je pač bolj droben.




Stran: [1]