Se ne je sam (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Prehrana otrok



Sporočilo


FANTEK1 -> Se ne je sam (6.10.2007 13:00:18)

Skrbi me kako bo s prehranjevanjem v vrtcu. Nas tamali gre namrec cez teden dni v vrtec, a se ne je sam. Ima HA- je hiperaktiven in ne zna sedeti na miru. Sedi le, ce ga jaz hranim, drugace znori in kar pobegne in je rajsi lacen. Zanima me koliko potrpljenja imajo vzgojiteljice oz kako se bodo znasle. Prosila bi za kak nasvet. Sva pa doma ze kak mesec probavala da bi sam jedel pa noce. Prbam tudi tako, da mu dam zlico v roko pa pomagam z drugo zlico, ampak je niti pomocit noce v skledo. Ko ga primem za roko pa znori, ce hocem zajet hrano.




ona -> RE: Se ne je sam (6.10.2007 13:20:28)

Kolk je pa star,če lahko vprašam?
V vrtcu pa ne moreš verjet,če prideš tja za kosilo,prav vsi sedijo za mizo in jedo sami,kar ni za verjet!!!
Tako,da ne se sekirat,mu bodo že dali jest[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




FANTEK1 -> RE: Se ne je sam (6.10.2007 13:41:30)







18 mesev




srki -> RE: Se ne je sam (6.10.2007 13:51:38)

Mislim, da si lahko kar brez skrbi, ker vrtec je vrtec in tam ni "trte mrte", kot pa doma, ki se hranijo povsod, od mizic v dnevni sobi, do zunaj v traktrorju,......




Anonimen -> RE: Se ne je sam (6.10.2007 19:27:31)

Tako je kot pravi srki,v vrtcu nema trte mrte,morajo se naučit sami jest.
Moja hči jih je slišala od vzgojiteljice,ker smo našega crkljančak,razvajenčak,doma še mi hranili oziroma smo za njim skakali po hiši z polno žlico,da bi kaj pojedel,paj e mulc bil star že ttri leta.nato so nam ga pa v vrtcu dodobra strenirali.In videla sem tudi majnše,ki so že sami jedli.




mojsoncek -> RE: Se ne je sam (8.10.2007 11:42:58)

Se strinjam s predhodnicami. V vrtcu se vse hitreje navadijo, kot pa doma. Ce ne drugace zato, ker se ucijo od drugih otrockov.




Stran: [1]