Palični mešalnik-nasvete prosim! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


Tejči -> Palični mešalnik-nasvete prosim! (8.12.2004 20:20:04)

Ojla!

Mam en problem: namen imam kupiti palični mešalnik, pa se ne morem odločiti katerega. Ne bi rada, da bi bil že po enem mesecu hin. Na kaj moram biti pozorna, katerega mi svetujete in za koliko denarja? Odločam se med temi firmami: Braun, Moulinex, Bosch in Philips.

Prosim za nasvete in vaše izkušnje!

Pozdravček, Tea&Mia:sloncek:




Anonimen -> Palični mešalnik-nasvete prosim! (8.12.2004 20:29:25)

Te firme so vse v redu. Samo kupi takšnega, da ima zraven še posodico z nožkom, tako kot jo ima Multipraktik, samo da je majhna. Tista je za miksanje hrane najpomembnejša. Je pa fino, če se dajo dobiti kakšni rezervni deli. Mi smo imeli Braunovega, pa se nam je posodica oziroma tisti nožek odlomil (če vsak dan trikrat miksaš nekaj mesecev, se to lahko zgodi). Pa je šel moj v Ljubljano v Iskra Prins in dobil novo posodico za jurja.




andrejaz -> Palični mešalnik-nasvete prosim! (8.12.2004 22:52:30)

Jaz imam Bosch. Je pa praktično, če ima palični mešalnik tudi metlico za stepanje - za manjše količine je prav priročno. Pa mora biti dovolj močen.:sloncek:




analizapola -> Palični mešalnik-nasvete prosim! (9.12.2004 15:05:45)

Tupperware ročni multipraktik je tudi super. Jaz ga uporabljam vsak dan, za sadje, zelejavo, super.,,

Kolegica ima Braunov palični mešalnik in je zelo zadovoljna.




Tejči -> Palični mešalnik-nasvete prosim! (9.12.2004 18:03:14)

Hvala vam punce. Je danes še dragi šel malo okrog pogledat in sma se odločla za Braunovega z vsemi dodatki..upam da bo mel dolgo življenjsko dobo:)

LP, Tea&Mia:sloncek:




mala Zala -> Palični mešalnik-nasvete prosim! (9.12.2004 19:48:06)

Pazi, da bo dovolj močen! Mi imamo Braunovega 600 vatnega. Kolegica ima 300 vatnega, pa pravi, da kako stvar precej težko zmiksa, se mašinca bolj "matra". Naš pa res brez problema zmiksa vse in to takoj!

Dober nakup in lep pozdrav:kuza:!




Annny -> Palični mešalnik-nasvete prosim! (10.12.2004 15:07:13)

Tudi mi imamo Braunovega in je super...do zdaj ni bilo nikkaršnih problemov- pa res se splača, da dokupiš zraven še posodico za sekljanje/ miksanje!

LP




Sonka -> Palični mešalnik-nasvete prosim! (11.12.2004 23:26:24)

Jaz sem do sedaj tudi vse delala s paličnim mešalnikom. Sedaj smo kupili Magic Bullet z reklame (Top Shop). To je zakon. Iz posodice, v kateri pripraviš npr. sadno kašico lahko pojeste, je hiter, imaš več posodic pa lahko kaj spraviš v hladilnik. Sama se odloči oz. preglej vso ponudbo. Želim ti dobro izbiro.





Stran: [1]