ikea in posoda (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


livia -> ikea in posoda (23.10.2007 7:38:33)

Za tiste, ki ste v Ikei že kupovale.

A se tam splača kupit tudi kak jedilni servis in beštek, ali je to bolj pofel roba, ki se ti spere v pomivalcu?
Kje svetujete, da to nabavim?

Rabim pa nekaj za vsak dan in nekaj za goste (če nas je več kot 6).




Anonimen -> RE: ikea in posoda (23.10.2007 7:57:58)

Kar se tiče kupljenih kozarcev v Ikei- nimam nobenih pripomb. Smešna cena in vse se lahko pere v pomivalnem. Mi imamo osnovni beli paket in dodatne keramične posode in so vse preživele. Nimam pa jedilnega pribora. Ampak čisto vse malenkosti kar jih imamo so super. Še posebej stiskalec česna. Morala pa bi si kupiti tudi rezalnik čebule.




rija -> RE: ikea in posoda (23.10.2007 8:02:22)

kozarci so super [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

ostalo pa ni glih da dol padeš....povprečno. se mi zdi, da za enak denar dobiš kaj boj kvalitetnega.....mam en jedilni pribor od njih, pa je tak-tak, nič posebnega, bolj za vsak dan.

za posebne priložnosti sem vzela raje enega od art d inox, odpičen in eleganten....




Anonimen -> RE: ikea in posoda (23.10.2007 8:06:52)

Jedilni pribor imam njihov že skoraj 10 let /Feldporzelan 365+/... vseskozi ga perem v pomivalcu, do sedaj smo razbili en krožnik, zgleda pa še zelo lep... Sem mislila, da bi ga bilo že fajn menjati, pa vidim, da ni nikjer nič pametnega za takšno ceno, tako da bom par stvari še dokupila...Je pa res tako kot je rekla Rija, to so servisi na izgled bolj za vsak dan. Se mi zdi, da je pomembno, da si pri nakupu pozorna na znak 365+, pa da je porzelan...




Marogica -> RE: ikea in posoda (23.10.2007 8:12:42)

Moje izkušnje: Vse kar  za Ikeine razmere "drago", torej njihovi dražji izdelki, je relativno kvalitetno. Ni pa problema, kar se tiče pomivalca.

p.s. Jaz edino ne jemljem keramičnih stvari(pa ne sam v Ikei), ker se pač okrušijo.




Stran: [1]