Zavod - svetovalka (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


Anonimen -> Zavod - svetovalka (27.10.2007 16:26:28)

Ker sem brezposelna, sem povabljena na prvi svetovalni razgovor pri svetovalki na zavodu. Ker nisem bila še nikoli, me zanima kaj lahko od tega razgovora pričakujem? Ali se naj vnaprej kako pripravim?
Bom zelo vesela, če mi bo katera povedala kako potekajo ti razgovori.




Petraa -> RE: Zavod - svetovalka (27.10.2007 17:47:07)

pač te bo vprašala kaj hočeš delati,tvoja izobrazba,izdelali boste delovni načrt itd.Boš povedala kdaj boš bila in moraš biti doma tiste 3 ure itd




Dadi -> RE: Zavod - svetovalka (28.10.2007 18:52:08)

Anonimna sva že dve...me prav zanima kaj novega  mi lahko povejo na zavodu....Izobrazbo mam kar specializirano tako da.....kakšne hude debate kje me zaposlit ne more bit.




felicia -> RE: Zavod - svetovalka (28.10.2007 21:31:32)

vse zleda bolj tko kot da si tam ker moraš biti pač obrazec mora izpolnit in ti se moraš javit na zavod če želiš denarno pomoč ali kaj drugega, mislim jaz sem bila razočarana in sem odšla z razgovora kar malo žalostna, sem očitno preveč pričakovala, da mi bo kakšno službo ponudila pa ni bilo nič. Je pa trudi odvisno od svetolake- moja je bila super prijazna tudi potem ko sem se zaposlila sem jo lahko poklicala za kakšen nasvet in informacijo.




Majuska -> RE: Zavod - svetovalka (29.10.2007 23:26:12)



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ker sem brezposelna, sem povabljena na prvi svetovalni razgovor pri svetovalki na zavodu. Ker nisem bila še nikoli, me zanima kaj lahko od tega razgovora pričakujem? Ali se naj vnaprej kako pripravim?
Bom zelo vesela, če mi bo katera povedala kako potekajo ti razgovori.


pripravili bosta zaposlitveni načrt, pozanimala se bo o tvoji izobrazbi, izkušnjah, ambicijah, iskali bosta smeri kjer bi se rada zaposlila ... v večini primerov so zelo prijazne in ustrežljive, rade vidijo, če pokažeš voljo za iskanje. Želim ti veliko uspeha!

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]