Rojstnodnevna torta (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


* Mateja * -> Rojstnodnevna torta (27.10.2007 20:25:57)

Čau!
V soboto bomo meli fešto za 3. rojstni dan, pa se ne moremo odločit za torto, kakšno bi in kje bi jo naročili.
A ima katera izkušnje Mlinotestovo torto, kako jo naredijo! Mi se nagibamo na kakšno obliko traktorja, al pa narisanega Nodija na pravokotni torti, al pa morda kako pikapoko.
Povejte kaj!!
Hvala!




simona76 -> RE: Rojstnodnevna torta (27.10.2007 20:39:52)

Mi smo enkrat imeli Nodija, vendar ne na pravokotni torti, ampak je bila celotna v obliki Nodija. In je bila res prekrasna. Originalna. Kupljena na Štajerskem... v eni privat slaščičarni. 




moje sonce -> RE: Rojstnodnevna torta (27.10.2007 22:28:55)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]OJLA,naj vam povem,da najboljše torte na svetu dela moja sestra.Za mojga malega je naredila A3 velikega spidermena,pol iz čokolade,pol pa višnje,za njenga malčka pa telebajske s hiško,na travniku-noro,res lepo,vem pa,da je za neko punčko naredila že barby v obleki iz torte,ampak nevem,če se ji to splača delat za druge,ker preveč časa in truda vloži v to,potem bi bila pa cena res visoka..lp




total -> RE: Rojstnodnevna torta (28.10.2007 9:54:35)

Mi smo meli letos traktorja.




Ilije -> RE: Rojstnodnevna torta (29.10.2007 0:37:29)

Mi smo imeli pa sneguljčico s princem. Palčki so zaradi nesporazuma ostali samo v knjigi, zgornja slika je bila namreč skenirana na jedilno podlago in potem dana na torto. Okus lešnik (naša triletnica ga obožuje) in črni gozdiček. Torto smo naročili v pekarni peternel (celje).




petrika -> RE: Rojstnodnevna torta (29.10.2007 7:58:21)

Malo pobrskaj po netu, imaš na voljo veliko slaščičarn, ki delajo torte raznik oblik, samo cene so zelooo različne. Za Mlinotest ne vem, mi jo bomo naročili pri Pekarstvu Orehek, so poceni, upam pa, da tudi dobre!




Udb -> RE: Rojstnodnevna torta (29.10.2007 8:06:18)

IZVIRNO SPOROČILO: total

Mi smo meli letos traktorja.
Tudi mi!! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] JE bil pa domače proizvodnje (glej album) in moram reči, da je bil tut super dober.




Stran: [1]